Bandit

2012. július 27., péntek

33. nap - Egyszer mindennek vége lesz :(

A mai nap jól indult, jól is telt, viszont szomorúan fejeződött be. :( Az 1. turnusnak holnap lesz vége, ezért holnap csak reggel kell dolgoznunk (na meg este, de különösebben túl sok gyerek nem lesz...) Minden turnus lezárása előtti estén barbecue partyt rendeznek, ami idén sem volt máshogy. Este kicsit korábban kellett menni, de nem volt olyan nagy hajtás, mosogatni sem kellett túl sokat. A hangulat tök jó volt, legalábbis a gyerekek körében... Tündi és én viszont felváltva sirtunk, ugyanis ma búcsúztattuk el Ericet :( Kapott 1 nagy táblát köszönetképpen, és mindenki aláirta a táborban (na jó, a gyerekek szerintem nem...). Én a "your Hungarian mate" mondatot irtam rá... miután ezt elolvasta, jót röhögött Eric, ugyanis a "mate" az amerikai angolban nem azt jelenti, mint az angol angolban :D Ugyanis Angliában barátot jelent, de itt Amerikában pedig feleséget jelent, vagy az állatok közötti szexpartnert :D Úgyhogy röhögtünk rajta egy jót. 

Aztán kiderült, hogy még ma este lép le Eric :( Először úgy volt, hogy csak holnap reggeli után megy haza, de aztán... hát nem :( Volt sirás, rivás, Eric is könnyezett, ezért próbálta minél rövidebbre fogni a mondandóját, a Tündi is sirt, én is sirtam.. :D Tim sem tűnt túl boldognak... hát... fura lesz :( Holnap pedig jön az új fiú, aki megy a helyemre a mosogatóba, én pedig kikerülök a konyhába vasárnaptól. Talán ez az egyetlen jó dolog. Eric viszont nagyon hiányozni fog, nagyon megkedveltem az utóbbi 2 hét alatt :( 

Műszak után rohantam is netezni, hogy megirjam a blogot. Még délután keresgettem pár washingtoni emberkét, hogy ki tudna hostolni, és kaptam választ az egyiktől :D:D És azt mondta, hogy el tudna szállásolni, de van pár probléma... Mégpedig az, hogy 18:30kor érek Washingtonba, ő pedig 8kor vagy 9kor tudna csak velem találkozni. Hát az a 1.5 vagy 2.5 óra nehogy megállitson minket a hostolásban! :) Aztán elhivott kedd estére (augusztus 21.) kickball meccsre! Sosem hallottam még erről a játékról, úgyhogy eléggé izgi, hogy milyen lehet... úgy néz ki, mint a foci, csak kézzel is meg lehet fogni a labdát :) 
Aztán még azt irta, hogy napközben nem nagyon lesz ideje (de ezt nem irta meg fixen), de, hogy este szabad lesz. Ez tökéletes is, mert igy legalább tudok találkozni a Vikiékkel minden probléma nélkül, és David (a gyerekfelügyelő) is mondta, hogy ha Washingtonban vagyok, akkor szóljak, és eljönne velem várost nézni. 

A niagarás út is le van rendezve :) 2 társam lesz: Dóri és Dani :D Először voltak kavarodások, mert a Dórinak 24én volt jó, Dani meg a 26ot preferálta. Aztán kiderült, hogy a Daninak jó lenne a 24, ha nagyon muszáj, csak akkor nem tud a többiekkel várost nézni, és akkor ő lemaradna. Viszont én hősiesen felajánlottam, hogy szivesen vele tartanék akkor abban a pár napban, mert én sem láttam még New Yorkot :)

Ennyit a mai napról. Szerintem vasárnap várhattok egy bejegyzést, lehet, hogy leirom, hogy milyen konyhai kisegitőként dolgozni :)


3 megjegyzés:

  1. No örömmel látom hogy lassan alakulgatnak a dolgok. A konyhában ügyes legyél, a késekkel vigyázz, nehogy levágd az ujjadat :D

    VálaszTörlés
  2. Majd én leszek Dóri Nofinger :)

    VálaszTörlés
  3. Sok sikert a konyhai melóhoz!! ;) (ez most én voltam, a hugod, előbb meg anya...):D

    VálaszTörlés