Fél 5kor már fenn voltam. Számítottam arra, hogy a Dóri busza biztos késni fog. Addig felöltöztem, megnéztem a dolgaimat neten, és már azzal számoltam, hogy elmegyek a Time Squarere, hogy ott reggelizzek a Mekiben. Azonban, mikor elindultam volna, jött is az SMS Dóritól: "Itt vagyok a Penn Stationon, várlak". Első reakcióm egy kínos felröhögés volt, hát hogy lehet valakit megtalálni 1 egész állomáson? :D Végig ez járt az agyamban, amikor mentem a Penn Station felé, vajon hol fog állni, hol fog várni, meg fogjuk-e találni egymást. Már a Penn Station egy jó ideig kerestem a Dórit, amikor hívott, hogy hol vagyok. Mondta, hogy az információs pultnál áll és ott vár. Ja, és az 1. emeleten. Hát gondoltam oké, én is itt vagyok az 1. emeleten, ugyanis alattunk már a metró van... :D végigmentem, találtam vagy 3 információs pultot... Dóri a Depressziós pulcsijában nincs sehol. -.-" Úgyhogy eléggé levert a víz, hogy ilyenkor mi van, ugyanis már lassan indulnunk kellett volna Chinatownba. Aztán láttam, hogy még mindig vannak mozgólépcsők, így felmentem a tényleg 1. emeletre :D ahol szintén összefutottam pár információs pulttal, ahol a Dóri természetesen nem állt sehol :D már full idegesen elmentem az utolsó irányba, és ott állt a Dóri :D örömünkben egymás nyakába ugrottunk, pedig azelőtt még nem is láttuk egymást, csak Facebookon beszélgettünk.
Így el is tudtunk indulni Chinatownba, ahol indult a busz a Niagarás túrára. Mikor odaértünk, és feljöttünk, nagy meglepetés tárult elénk. Tényleg Chinatown volt, sehol nem láttunk 1 angol feliratot, nem beszélt senki angolul, sőt, ha angolul kérdeztünk valamit, arra se nagyon tudtak válaszolni. A számozások elég hülyén voltak, elkezdett csökkenni 200tól a számozás, aztán 150nél megállt, és újra nőtt... már kezdtem nagyon ideges lenni, ráadásul azért is, mert a Dani nem hívott, mikor megbeszéltük, hogy hív, amikor elindul, és a metrónál találkozunk. Hát nem volt sehol. Felhívtam, és ő már ott állt a 75ös szám alatt, ahol indultak a buszok. Hát azt hittem, hogy megölöm.
Fél 9kor nekiindultunk a hosszú utunknak. Olyan 4-5 körül értünk oda a Niagarához. A Dóri mellett ültem, előttem ült a Dani. Sokat beszélgettünk a Dórival, a Dani sajnos kihúzta magát, csak akkor beszélt, ha baszogattuk, hogy beszéljen valamit :D 1x sikeresen fel is keltettem. Rajta volt a napszemüvege, hát én nem láttam, hogy épp mit csinál... :D Úgyhogy utána már nem próbálkoztam a Daninál, hagytam, had aludjon :) A Dórival viszont mindent kitárgyaltunk, a pasikat, a tanulást, a tábort... mindent :D úgyhogy jó volt az út :) a busz nem volt túl kényelmes, eléggé fájt a seggünk, és a lábunknak sem volt annyi hely. Az idegenvezetés elég gyér volt, kínai túra volt, azaz kínai idegenvezetők voltak ott. Az angol kiejtés a kínaiak számára eleve szenvedés, hát ez a 2 csajszi is törte rendesen. Ráadásul pont az beszélt mindig, akinek a kiejtése rosszabb volt. Na de mindegy, valahogy kibírtuk. Nála a Niagara is Niágájá volt :D
A vízesés NAAAGYON szééép volt! Amikor bementünk a kapun, nem számítottam rá, hogy olyan közel állunk hozzá, ráadásul, hogy egyszerre 2 vízesést is fogunk látni. Felszálltunk a hajóra (the Maid of Mist), és azzal vágtunk neki az útnak. A csuklyát már csak buliból sem húztuk fel a fejünkre, így tiszta vizesek lettünk.
De nem volt gond, ugyanis nagyon élveztük :) Én speciel már majdnem elbőgtem magam a boldogságtól, és megfogadtam, hogy legközelebb is vissza fogok menni, ha lesz rá alkalom :)
De nem volt gond, ugyanis nagyon élveztük :) Én speciel már majdnem elbőgtem magam a boldogságtól, és megfogadtam, hogy legközelebb is vissza fogok menni, ha lesz rá alkalom :)
Megbeszéltük, hogy estére veszünk valami jó itókát, és szórakozunk :) Hát el is mentünk egy boltba, vettünk 7 dollárért valami vodkát meg 1-2 dollárért narancsot... Jó volt :D A Dani és a Dóri énekeltek, én pedig hallgattam őket :D Aztán kimentünk az udvarra "friss" levegőt szívni Dórival, Dani pedig anyukájával próbált beszélni Skypeon. Később kijött, mert nem sikerült neki, így nekiálltunk képeket csinálni :D majd odajött egy helyes fekete fiatalember és csinált mindhármunkról képet :D olyan aranyos volt :D
Jó is volt az az este, szívesen megismételném :)
Jó is volt az az este, szívesen megismételném :)
