Ismételten eltelt pár hét, én pedig ismételten nem jelentkeztem egy jó ideje. Nem az időhiány miatt, mert időm lett volna, de kedvem nem volt ahhoz, hogy írjak. Most már csak akkor jövök gépezni, ha épp ír valaki valami hosszabb levelet és nincs kedvem telefonon pötyögni, vagy kapok valami e-mailt valamilyen gyakorlati helyről... szal már volt olyan, hogy nem gépeztem egész nap. Fura, mert ez nem rám vall.
Na már most a tábor nem olyan, mint amire számítottam. Tavaly úgy mentem haza, hogy tök vártam ezt a nyarat, és akkor számítottam jobb nyárra, amikor megtudtam, hogy a vízi mentő, akivel jóban voltam, jön vissza. Aztán a táborban megláttam Jordant, akivel szintén jóban voltam tavaly, így körülbelül örömkönnyeket hullajtottam, hogy na majd ez a nyár milyen szórakoztató lesz, stb. stb. ... aztán a fenét! Ezek az emberek azok, akik a legjobban leszarják a fejünket. Elég rossz érzés, hogy már itt vagyunk több, mint 1 hónapja, barátok nélkül, kocsi nélkül... és akkor elhívjuk őket, hogy menjünk el valamerre, és akkor kapjuk a választ, hogy "neeem, mert dolgozni kell", vagy valami... és akkor egyszer csak látjuk, hogy mennek el, természetesen másokkal. Jordantől pl. azt a lereagálást kaptuk meg Petrával, hogy miért nem csinálunk valamit a szobánkban?... igen, majd 12 hétig a szobánkban fogunk ülni, és ott fogunk valamit is csinálni. Szal igen, imádom, hogy nincsenek arra tekintettel, hogy külföldiek vagyunk, több ezer kilométerről jöttünk, és talán vannak érzéseink is :D
Amúgy idén nőtt a külföldiek száma: 3an vagyunk magyarok, 2 osztrák, 2 angol, 1 francia és 1 holland lány van itt. A legjobban az osztrákokkal jövünk ki, az angolok kicsit furák, a holland lány pedig kicsit máshogy dolgozik, szal vele nem nagyon tudunk együtt lenni. Na és a vicc az, hogy mindegyikőnket leszarnak, kivéve az angol csajokat. Ők a víznél dolgoznak, szal drága vízi mentős barátom velük szívesen lóg, meg mások is viszik őket mindenfele, stb. stb. De hát persze, folyékonyan beszélik ők is az angolt, könnyen ki tudják magukat fejezni, stb. stb... de akkor is, diszkrimináció.
Elmondtam a bajunkat az igazgatónőnek, aki tök aranyos volt, mert egyből ugrott arra, hogy majd kijuttat minket a táborból, amikor szabadnapunk van... meg próbál tenni az ilyen miatt, de sajnos az én szívemet akkor sem fogja teljesen megnyugtatni. :/ Nem mondom azt, hogy rossz a tábor, mert a 2 évvel ezelőttinél még mindig jobb. Nem egy "hülye pasi" fogja elrontani a táboromat azzal, hogy gyerekes... persze fáj, meg rosszul esik, mert nem erre számítottam, hanem arra, hogy tök sokat leszünk majd együtt, elmegyünk szórakozni, meg mittudomén, aztán ő az, aki legjobban leszar minket. De úgy vagyok vele, hogy leszarom, nagyon jól elvagyok az osztrákokkal, ugyanabban a cipőben járnak, mint mi, úgyhogy legalább mi összetartunk és jól elvagyunk egymással.
Ennyit a negatív blogomról, próbálok többet írni a következő napokban :D