Mintha ma lett volna (de sajnos nem!), hogy felkeltünk a Niagarás út után Dórival és Danival. Mindhárman teljesen szét voltunk, de még mindig nem voltunk olyan rossz állapotban, mint amikor odaértünk a Watkins Glenhez. Fél órát buszoztunk végig a döcögős úton, úgyhogy nagyon jól esett a gyomromnak. Később aztán kiderült, hogy Dani sem volt túl jól az előző este után és neki is ugyanolyan problémái keletkeztek a buszozás után, mint nekem, csak éppen rajta nem látszódott annyira :D
Szóval a Watkins Glenhez vezetett az útunk, ami 1 roppant szép hely volt. Sajnos én nem mentem bele abba, hogy lefényképezzen akárki is másnaposan, úgyhogy magamról nem is tudok képet feltenni. Szerintem ti is jobban jártok azzal, ha szimplán csak a tájról teszek fel képet :)
Elég hamar megjártuk, aztán ültünk is be a buszba és mentünk a Corning Musem of Glassba. Mi nem akartunk bemenni, úgyhogy eltölthettünk pár szabad órát. Dóri elment hot-dogot venni, ami kissé hosszúra sikeredett, vagy talán csak azért, mert Dani talált WiFit és azzal foglalkozott inkább, úgyhogy én csak ültem és néztem a jövő-menő embereket. A gyomrom még mindig rosszul volt, mire Dani mondta, hogy jobban tenném, ha valamit ennék... nem akartam épp hot-doggal inditani, de aztán beadtam a derekam és mondtam Dórinak, hogy nekem is hozhatna. Aztán igaza is lett Daninak, jobban lettem! :)
Az üvegmúzeum után mentünk vissza New Yorkba. Danival a buszon megnéztünk 1 részt a Bekasztlizva külföldön-ből, jó volt :D
New Yorkban pedig mentem vissza Mina lakásához. Szerencsére kiderült, hogy csak el kellett mennie Bronxba és ott kellett maradnia, ezért nem ért haza. Úgyhogy minden szivban nélkül visszamentem a lakáshoz. Gépeztem, fürödtem, kipakoltam, felkészültem a következő napra. Aztán 10 óra körül hivott Dóri. Ő a Time Squaren volt, ugyanis épp várta a hostját, már vagy 3 órán keresztül... szegény nagyon ideges volt, ugyanis a srác megirta neki, hogy mégsem tudja őt hostolni, ugyanis nála van a barátnője... (még jó, hogy 1 hónapja lebeszélték, hogy ő akkor ott lesz a srácnál...) Megkérdeztem Minát, hogy tud-e segiteni, azt mondta, hogy ha nem zavar, hogy 1 ágyban kell aludnom a Dórival, akkor nyugodtan. Na mondom ez legyen a legkisebb baj :) Rohantam is be a Time Squarre, mint az őrült, útlevél, pénz meg táska nélkül, csak a bérlettel meg a kulcssal... mintha 1 boltba ruccantam volna ki, úgy éreztem magam :D de nem volt semmi para, nem vitt el a rendőrség, meg semmi ilyesmi :D a Dórit szerencsére sikerült hamar megtalálni, úgyhogy jött hozzánk :) Örültem is neki, mert eldöntöttük, hogy igy akkor következő nap együtt leszünk, együtt kelünk fel és együtt mehetünk a Daniékkal találkozni.