A mai napon nem dolgoztunk, hiszen a tábor háromnegyed
részét elvitték vidámparkba. Szerencsére mi is mehettünk :) Fél 9kor indultunk,
Jake volt a sofőr, jött vele Kiccigány és Liam is, az egyik gyerekfelügyelő.
Valami jóféle Hondával mentünk, de nem volt olyan kényelmes, mint amilyen jó
kocsi volt kivülről. :/ Ráadásul Jake is eléggé veszélyesen vezetett, eléggé
kacsázott, meg gyorsan is hajtott. De nem volt gond :D ráadásul gyakorolnom
kellett a passziv füvezőt és dohányzó szerepet is, mert 5 percenként gyújtottak
rá, mikor az egyikre, mikor a másikra :D na mondom fasza.
1.5 órás út után oda is értünk, de még igy is várhattunk
vagy 20 percet, mert még nem nyitott ki a vidámpark. Persze párszor Bristolban
eltévedtünk, de nem baj, én jót röhögtem :D persze minek is van az iPhonja az
embernek, ha még a GPSt sem használja... na no komment :D Bevártunk mindenkit,
megérkeztek Pumáék is, megjött a sulibusz is, és még páran mások, akik szintén
kocsival jöttek.
Az elején leültünk kinn enni, ugyanis nem lehetett bevinni
semmiféle kaját/piát. Be is kentem magam naptejjel, de igazából csak azért,
mert annyira erőltették... nem is kellett sokat várni, olyan meleg volt, hogy
elkezdtem izzadni, szal a naptej hatása bőven gyér volt :D
Mikor bementünk, a nép szétszakadt, és mi is ketten
maradtunk a Tündivel (miért is kellene a magyarokat bevenni a buliba...). Tündi
egyből megindult, hogy először oda kell felülni, ahol később a legnagyobb sor
lesz :D na hát mentünk is a hullámvasúthoz, ami végig száguld az erdőn. Nagyon
a balatonfűzfői bob benyomását keltette, kb. ugyanolyan az út, csak ez nem bob,
és sokkal gyorsabb volt :D Háromnegyed részig becsukott szemmel végigüvöltöttem
az egészet, de nem volt rossz :D:D párszor majdnem kiestem az ülésből, de a
lélek benntartott :D
Ezután egy kerékhez mentünk, ahova szintén ketten ültünk be.
A lényege az volt, hogy elkezdett forogni először normálisan, utána
felemelkedett egy kicsikét, és álló helyzetben is megpörgette az embert... meg
minden elképzelhető irányban pörgött a gépezet. Természetesen itt is
végigsikitottam az egészet, amin a Tündi végig röhögött, de mindenképpen
akartam látni, hogy milyen az, amikor fejjel lefelé vagyok, kb. 20 méter
magasan :D Úgyhogy nem volt végig csukva a szemem, de nyitva sem volt sokszor..
:D
Harmadszorra a nagy hintára ültünk fel, ami az elején nem
tűnt olyannak, mint valójában volt :D azt a Tündi is mondta, meg látszott is,
hogy több, mint 180 fokkal kileng, de nem tartottam annyira veszedelmesnek :D
na hát, amikor felültünk rá, és tényleg kilengett rendesen, onnantól kezdve
kezdtem rajta szarni, de hamar leállt a dolog :D
A negyedik gépezetre kicsit több időt kellett sorba állni,
ami nem volt annyira kellemes, mert a tűző napon voltunk vagy 10 percig. A gép
kör alakú, ami pörög körbe, de közben kileng, mintha hinta lenne. Na ez volt az
első, amit végig nyitott szemmel végigsikitottam :D szivesen elmentem volna rá
mégegyszer, de túl hosszú volt a sor.


Ezután az egyik - Tündi által legdurvábbnak nevezett - gép
felé vettük az irányt. Ez is hullámvasút volt, mint az első, viszont itt volt
spirál is. Sorba is álltunk, és pont azt beszéltük, hogy vajon beférünk-e az
egyik csoportba, vagy nem. Tündi azt mondta, hogy pont a végén leszünk, én
pedig reménykedtem, hogy pont lezárják előttünk. Éééés PONT lezárták előttünk a
kaput, úgyhogy be tudtunk ülni a gépezet elejére, ahol a LEGDURVÁBBAN lehet
élvezni a dolgot :D és igen, elbúcsúztunk egymástól Tündivel, és megbeszéltük,
hogy ennél rosszabb az életben nem történhet velünk. És már húztak is fel a
levegőbe, tök magasra, aztán egyszer csak elengedtek. Próbáltam nyitott szemmel
nézni a dolgot, ugyanis annyira megszoktam már az ilyen dobálózást... de aztán
az első spirálnál elvesztettem az önuralmam, úgyhogy becsuktam a szemem és
eszeveszetten sikitoztam :D aztán ez megtörtént hátrafele is, ami SOKKAL
durvább volt, akkor tényleg azt hittem, hogy kiesek a gépből és meghalok :D de
aztán pont vége lett :D


Full vért izzadva elindultunk inni, és el akartunk menni 1
olyan részhez, ahol 1 farönk beleesik a vizbe, de aztán olyan hosszú sor állt
ott, hogy nem lett volna a vizes részhez időnk... úgyhogy úgy döntöttünk, hogy
mégegyszer elmegyünk a hullámvasúthoz, amit legelőször próbáltunk. Eléggé féltem
tőle, de aztán jobb volt, mint az első :D sikerült jól elhelyezkednem, úgyhogy
nem dobált a gépezet, valamint végig nyitva volt a szemem :D ugyanúgy beálltunk
a fejjel lefelés körbe, ahol már úgy buliból is végigsikitottam a menetet, és
különböző féle sikitásokat vetettem be, hogy a Tündit mulattassam :D még volt 1
nagyon kicsi időnk, ezért elmentünk a lila hullámvasúthoz is. Sajnos nem
sikerült legelőre kerülnünk, de még igy is nagyon jó volt, és még igy is
éreztem, hogy meghalunk :D
Ezután következett a vizes rész, ami annyira már nem volt
olyan jó, inkább a hűsitésről szólt, ami tényleg jól esett. Egy 2 személyes
gumicsónakkal indultunk neki, először lebegtünk, aztán felmásztunk a csúszdára
és lecsúsztunk. Erről nincs is mit mesélni, mert nem volt akkora nagy fun - de
a csúszda jó volt... csak sokan álltak ott sorba. Aztán elmentünk kicsit
sétálni, mert arrébb is volt valami dolog. Ott 1 nagy kör alakú csónakhajó (8
személyes) volt, ami ment végig ilyen emelkedős-süllyedős vizen. Ott is álltunk
vagy 20 percet (szerencsére tető alatt), mire kiderült, hogy nem ülhetünk be,
ugyanis rajtam csak fürdőruha volt, és nem vittem pólót be a vizes részre.. hát
mondom fasza. Úgyhogy csalódottan visszakullogtunk az előző állomásunkhoz és
megtettünk 2 relaxálós kört a gumicsónakon. Itt mindkétszer találkoztunk
Pumával, akinek be is szóltam, hogy miért nincs a vizimentők között :D Amikor
meg ő látott meg minket, úgy örvendezett, mintha a haverjait látná... hát
mondom szép, itt a táborban meg nem is köszönünk egymásnak :D
A vidámparknak 4kor vége lett, ezután egy kinaiba mentünk,
ahol annyit ehettünk, amennyit akartunk :D Ja, a bejáratnál Puma jól belémesett
:D sajnos nem szerelmes volt ez a beleesés, hanem szó szerinti beleesés volt...
nem baj, jót mosolyogtam rajta, és szerzett nekem pár örömteli percet :D
Úgy terveztem, hogy benn végigeszem az étlapot :D de aztán
sajnos nem sikerült :( ettem 2 kis tálka csipős-savanyú levest, kis tésztát
valami piros, húsos szafttal, ettem valami kinai gyümölcsöket, kis mandarinokat,
pudingot, 3 féle zselét, meg banánt, és kipróbáltam a sushit, amit többször
tuti nem fogok enni. Jake is mondta, hogy ő is ki szeretne próbálni mindent, de
már fullig van... úgyhogy egyikünknek sem sikerült a dolog :D Puma meg elkezdte
fényképezgetni a népet, és, mivel Tündivel 2es asztalhoz ültünk, nagyon
reménykedtem, hogy minket úgy sem fog megtalálni. Erre csak hallom, hogy
"lédiiiiiiiz", mondom neee xD abban a pillanatban elkaptam a fejem,
hogy engem le ne fényképezzen, de aztán valahogy mégis meg lettem győzve :D Utána
Tündi mondta, hogy lefotóz engem Pumával, de aztán nyuszi volt megkérni őt :D
Legalább én sem lettem hülyének nézve, hogy miért akarok én vele
fényképezkedni, amikor holt nem szoktunk egymással dumálni... :D
A táborba este 7re értünk haza kb. Elmentünk Tündivel
sétálni, megláttuk Cindyt, és megköszöntük neki, hogy mi is elmehettünk a
táborba, és, hogy fizettek nekünk mindent. Beszélgettünk a visszatérésről is,
és rákérdeztem, hogy jövőre hozhatnék-e magyart magammal. Elkezdi, hogy ő a
Camp Americával akar "szövetkezni", mert akkor ő elutazhatna
Angliába... szal, ha hozok, akkor onnan hozzak. Megnéztem a honlapjukat, és
sajnos nincsenek Magyarországon :/ Úgyhogy elég szar a helyzet, mert, ha
ennyire ragaszkodik a Camp Americához, és nem hozhatok magyart a Camp
Leadersszel, én egyedüli magyarként nem fogok visszajönni a táborba, hogy
halálra unjam magam azért, mert mindenki más tökéletesen megérti egymást, én
meg le leszek szarva.
Ennyi volt a mai napom, a legközelebbi bejegyzésemet sajnos
nem tudom, hogy mikor fogom irni. Addig is legyetek jók :)