Sajnos tegnap nem jutottam el addig, hogy blogot irjak. Most nem voltam se beteg, se faradt, hanem kinn ultek a tobbiek, es csatlakoztunk hozzajuk. De ezt meg kesobb reszletezem :)
reggel mar kicsit tobben voltunk a reggelinel, ebedre is ideszallingozott par gyerekfelugyelo. A konyhan jo volt a hangulat, már kezdem megszokni tim beszedet is. Ebedkor okorkodtunk egy jot: ko papir olloztunk, meg mondogattuk joey how you doinjat :D Meg megtanitottuk ot par magyar szep szora tundivel :D egyaltalan nem a pillango szora gondolok :D
ebed utan mar a legtobb felugyelo megerkezett, a tundivel azt neztuk, hogy milyen pasik jottek ::D hat nincs tul sok helyes, maradt puma a szerelmem :D
az este elegge ideges voltam, mert ketten maradtunk beckkel a konyhan (Oriana ugyanis kikerult kiskuktanak). eleg lassan ment a melo, raadasul elég idegesito volt, hogy mi ott gurizunk benn a dog melegben, a tobbiek meg kinn tamasztottak magukat es asitoztak. Persze, ha mi csinaljuk ezt, akkor mindig befognak segiteni valahova, de, hogy nekunk segitsenek.... En azert probalom nem megvarni, mig adnak munkat, hanem korbekerdezem az embereket.
Szerencsere igy is 7re vegeztunk. Mikor mentunk ki a konyhaból, lattuk, hogy a tobbiek kinn ulnek, es dumalnak,. Szocialis tipusuak vagyunk, ezert mi is kiultunk :D megismertem davidet (ó a 3. david a taborban :D )Elegge meglepett, hogy ó volt az elso, aki megkerdezte, hogy mit tervezek tabor utanra :D amugy a gyerek tipikusan benedek :D nagyban ultunk kinn, ettek a bogarak, es ki jott??? a pumaaa :D probaltam elrejteni a fulig ero vigyoromat, szerencsere ikerult is :D amugy annyira nem impi a gyerek, mert kb. buszke arra, hogy 13 eves koraban elkezdett bagozni (,most 22), es heti 4,dobozt sziv el. Es, hog meg fel sem oltozik, de mar sodor....
Na hat ennyi tortent tegnap, a mai nap meg nincs semmi jo infom, de majd megprobalok valami kulonleeset alkotni :D