Bandit

2012. június 26., kedd

1. nap - Erkezes a taborba

Reggel mar 4kor fenn voltam. Valamiert nem tudtam aludni, talan azert sem, mert feltettem a cuccaimat, hiszen megis csak tobb idegen emberrel aludtam 1 szobaban. Felmentem Facebookra, es valtottam par szot a magyarokkal. 7kor elmentem furdeni, majd fel 8kor indultunk el Tundivel. Meg negyed 8kor kineztem az ablakon, szakadt az eso. Mondom hurra. De szerencsere, mire indultunk, addigra elallt. A Port Authorityn felszalltunk a buszra, es felkeszultunk a kb. 2 oras utunkra. 

A buszon vegre sikerult aludnunk. Nem csoda, hisyen 24 oras fennlet utan 2-4 orat sikerult aludnunk. Kicsit del utan odaertunk Winstedbe, ahol mar vart David, majd elmentunk a boltba venni par dolgot. Elegge megszivatott az amerikai kocsi es a bolt ajtaja... itt ugyanis szinte minden onmagatol mukodik :D:D Aztan a tabor fele vettuk az iranyt. 

Mikor ideerkeztunk, mindenkit koszontottunk. Kicsit szarul esett a dolog, meg szar erzes volt, hogy vegig a Tundivel beszelgettek, engem meg kb. eszre sem vettek :( szerencsere ez estere megvaltozott :) Miutan mindenkit koszontottunk, elfoglaltuk a szobankat, felmentunk az iroda tetejere, hogy takarot, lepedot es parnat passzoljunk magunknak. Aztan indult a munka. 

Konyhan leszek kisegitokent, megpedig a mosogatoban. Ez cseppet sem olyan mosogatot jelent, mint ami Magyarorszagon van. Aki elol van a mosogatonal, az leveri a koszt az edenyrol, beteszi oket 1 kisebb ladaba, es megy a mosogatoba :) aki pedig hatul all, az szedi ki a mosogatobol az edenyeket, es pakolja el. Igazabol a kiszedes abbol all, hogy jon kifele a sok lada, es kapkodni kell oket kifele :D 

A mosogatoban 3an vagyunk: Oriana, Beck (?) es en. Oriana mosogat, ketten Beckkel pedig szedjuk ki a dolgokat. Bejon a dolog, habar 1 ido utan kicsit monotonnak tunik az egesz, bar eleg sokaig ott kellett lennunk, mert az elso napokban kitakaritjuk a konyhat: ez azt jelenti, hogy minden mozdithato dolgot el kell mosogatni: meg a muanyag-fele fuggonyt is!

Este 6kor ettunk vacsorat. Eleg szarul mukodik a kaja rendszer itt Amerikaban, mert ok ebedre hideget esznek, es vacsorara esznek meleg etelt. Ezert is van annyi kover az orszagban :D Na mindegy. Tim, a masodsef valami finomat csinalt, csirkevel es valami szosszal, meg kellett kostolnom :) salatat ettem hozza, ugyanis a fogyokurat itt is tartani szeretnem :D - aztan nem tudom, hogy mennyire fog sikerulni :/ Vacsi utan hamar elengedtek, csak el kellett mosni azokat az edenyeket, amiket hasznaltunk. 

Este kicsit neteztunk Tundivel, majd visszamentunk a szobaba. Mivel faradtak voltunk, eleg hamar el is mentunk aludni - en speciel fel 10kor mar aludtam :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése