Bepakoltam. Elvben minden bekerült a nagy bőröndömbe, és valami csoda folytán 17 kg-t mutatott a szobamérlegünk... amit roppantul kevesellek, de nagyon kívánom, hogy így legyen! :) A kézipoggyászom még nincs kész egészen (bár még azt sem tudom, hogy abba még mit kellene betenni... talán a határidő-naplómat), és a kicsi táskába is elvben bekerült minden.
Ma megpróbáltunk becsekkolni a holnapi repülőre Tündivel. Sajnos csak a londoni gépre tudtuk megcsinálni, azonban ott is elég hülye voltam :( Ugyanis mindkettőnket betettek ablak mellé, de mindenképp a Tündi mellett akartam ülni, ezért áttettem magamat mellé, és valamiért sikerült úgy elfogadnom a foglalást, hogy már a beszállókártyákat ki lehetett nyomtatni, szal módosítani már nem tudtam az ülőhelyen. Mire a Tündi is lefoglalta volna azt a helyet, kiderült, hogy már valaki lefoglalta :( Úgyhogy 2 idegen között fogok ülni a 7B ülésen. Már csak abban reménykedek, hogy valami gazdag, sármos, fiatal, szőke, kék szemű üzletember fog mellettem ülni, és nem valami öreg, sörhasú, izzadt pasas :D Sajnos a nagy gépre egyáltalán nem tudtunk becsekkolni, úgyhogy amiatt holnap állhatunk is sorba :(
Hát akkor ez lenne az utolsó magyarországi bejegyzésem :) Legyetek jók itthoniak, majd jelentkezek az USAból! :)
Azt hiszem én jobban izgulok mint te :) Vagy nagyon jól leplezed :) Jó utat kívánok innen is meg majd holnap onnan is... És ne röhögj ha bőgök :D
VálaszTörlésúgy ismersz te engem? ;D
VálaszTörlésNagyon hiányozni fogsz, és én is sok sikert kívánok neked így is, és holnap majd kérem azt az óóóriáási ölelésem!! :)♥♥
VálaszTörlésNaaa?? milyen volt? :D
VálaszTörlésIzgalommal teli :) holnap megprobalom leirni. New yorkot viszont utalom -. - :D
VálaszTörlés