A tegnapi napon nem tortent semmi kulonosebb dolog. Az estere elegge betegnek ereztem magam, ugyhogy mar ki sem jottem gepezni, meg blogot irni. Tundivel felvaltva ereztuk magunkat szarul, mikor az ő feje vagy hasa fajt, mikor az enyem.
A mostani posztom az amerikai kajalasrol fog szolni. Amint már mondtam, a reggeli kb. olyan, mint nalunk, de a kenyeret kb. nem is ismerik. az ebed eléggé hasonlit a mi vacsorankhoz, a vacsora pedig az ebedunkhoz. el lehet mondani roluk, hogy mindent mindennel esznek: sosat az edessel, chipset szendviccsel, ilyen paradicsomos szoszba is beleteszik... Par embert mar sikerult emiatt elegge megbamulni. :D
Az este pedig megerkezett pargyerekfelugyelo, es kozottuk volt egy helyesebb gyerek <3 felig mexikoi a srac, es puma a beceneve :D aztan kesobb mar nem talaltam olyan helyesnek, amikor nem volt rajta a baseball sapka :/ a hajat latva ugyanis kicsit gengszter beutesd van :D
na most ennyit, ha lesz kedvem, akkor par ora mulva irom a bejegyzest a mai napról is :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése