Bandit

2012. június 8., péntek

A táborom

Az első amerikai nyaramat a Camp Kinderland táborban fogom tölteni Massachusetts államban, június 25-től egészen augusztus 18-ig. A legközelebbi város 1 órára található a tábortól (Boston 2.5 órára van kb.), úgyhogy biztos vagyok benne, hogy nem fogok füstmérgezést kapni az erdő közepén :)



Zsidó értékrendű a tábor, de elvben nem nagyon "gyakorolják" ezt. Tündi egy csomó jót mesélt a táborról, pl. azt, hogy nem kell sokat dolgozni :D Nem, mintha bajom lenne a munkával, de vannak táborok, ahol napi 12 órát kell dolgozni, itt elvben 6ot szoktak átlagban :) A felszereltsége elvben nem a legjobb, de van tábor területén 1 tó, és lehet pólót festeni, gyöngyöt fűzni, stb. stb. Na én szerintem az utóbbira rá is fogok kattanni szabadnapokon :)



2 megjegyzés:

  1. nah, akkor tudsz nekem is csinálni valamit tesóó! :D Szeretlek naon! ♥♥♥*-*

    VálaszTörlés