Ismét itt vagyok! :D Ma volt lehetőségünk elmenni vidámparkba a gyerekekkel, miután letoltuk a reggeli műszakot. A mosogatós fiúkkal mentünk, amit nagyon nem élveztünk, mert elég kicsi a Régi fiú kocsija, valamint nem is vagyunk velük túl jóban. Ugyanabba a vidámparkba mentünk, ahol tavaly voltunk, valamint utána az All You Can Eat kínai étterembe is elmentünk.
Az idő eléggé felhős volt, úgyhogy kb. nem láttuk esélyét annak, hogy bemenjünk a vizes részre. De bizakodva eltettük a fürdőruhát. Első utunk a hullámvasúthoz vezetett, ami az erdőn ment keresztül elég gyorsan. Petrával ültem, aki az egész alatt meg sem mukkant, sőt, 1 kézzel kapaszkodott, míg én nem bírtam fogni a fogantyút :D Aztán a 2.nál sem sikított, úgyhogy rajta nem lehetett nevetni :D Ezen a hullámvasúton 4x mentünk. 4. alkalommal nagyon megijedtünk, ugyanis mentünk felfelé, és még az elején leállt az egész szerkezet és vagy 60 fokos dombon csüngtünk - szerencsére nem fejjel lefelé. Mi eléggé be voltunk szarva, ugyanis nem szívesen hagytuk volna ott az életünket. Reméltük, hogy visszahúznak minket, de nem, pár perccel később elindult az egész előre... ahogy elnéztem, ez nem csak nekünk nem tetszett :D Na nem baj, végülis túléltük. Petra egész nap azt mondta, hogy "Mind meghalunk", akárhányszor felültünk valamire :D Itthon még a biztosítós papírt is eltettük, a "mi van ha...." esetre. Ráadásul volt merszem már reggel áthúzni a napot, amire a Tündi nem túl sok jót mondott, úgyhogy na! :D
Megnéztünk 1 akrobata showt is, az is nagyon jó volt, valamint kicsit átmentünk a vízes részhez, ahova tavaly nem engedtek fel, ugyanis nem volt rajtam póló, csak fürdőruha -.-" Most rendesen felöltöztünk :D na ez volt a baj, ugyanis tiszta víz lett a ruhánk - Tündinek meg Petrának a cipője... Mentünk 3 kört egy kör alakú "csónakkal" egy olyan "folyóban", aminek vannak buckái meg mittudomén :D kb. a raftinghoz volt hasonló. A nadrágom csurom víz volt, ráadásul átlátszó is, úgyhogy szépen nézhettem ki :D Sajnos az étteremben kiderült, hogy elszakadt, úgy jött oda az irodás fiú barátnője, hogy "kicsit" lyukas hátul a nadrágom. Ezaz, Dórika szeret beégni 1 csomó ember előtt. Itthon aztán sajnálatos módon láttam, hogy nem a varrás mentén van elszakadva, illetve ott kezdődött, de aztán szakadt az anyag is. Úgyhogy sikeresen csökkenthettem a bőröndöm súlyát is....
Ha már a bőrönd súlyánál tartunk, lassan itt van a hétfő, akkor elkezdem pakolgatni a cuccokat, hogy mit akarok itt hagyni, mit viszek haza... idén elég sok dolgot itt szeretnék hagyni. Na de most nem firtatom az ilyen témákat, mert eléggé fáradt vagyok, majd talán valamikor máskor :) Most viszont sipircelek az ágyba :D