Keddi napot irunk. Kicsit lemaradtam a blogirással, de hát
ez van, bocsássatok meg :P Kezdem úgy érezni, hogy nem tudok mindent leirni a
blogba, amit legszivesebben leirnék, úgyhogy ezért elkapott az az érzés is,
hogy hiába irok blogot, úgysem abból áll a teljes napom. Na mindegy, aki
kiváncsi, az úgyis megkérdezi, hogy mi van.
Nagyban melózunk reggel, bejött Ira, aki a tábori utakat
szervez, meg valami ilyesmiket csinál... igazából nem tudom, hogy mi a rendes
poziciója, de mindig ő szokott bejönni, hogy ha mennek el a gyerekek, vagy
késői reggeli van, stb. Mondta, hogy este csak 3 csoport lesz, a többiek mennek
1 koncertre. Pár jegy van még, ha akar valaki menni a konyháról, akkor van még
hely. Először gondolkoztam, nem akartam elmenni. A vacsit megkaptuk volna
pihenőként. Minket elengedtek, a fiúkat nem :D Bár a Szőke meg akarta kérdezni
őket is, de Főnök mondta, hogy nem érdemlik meg. Na jó, én is mondtam nekik :$
Ugye milyen rosszindulatú vagyok? :D Tudom! Végülis úgy döntöttem, hogy
elmegyek én is.
Este kicsit késve indultunk el, vagy fél órát-1 órát vártunk
arra, hogy legyen már valami. Igazgatónő mondta, hogy kocsival megyünk, de,
hogy kivel, azt nem tudtuk. A gyerekek felszálltak a buszra, mi meg még mindig
csak álltunk és vártunk, hogy mi legyen :D Aztán a buszról szedett le pár
gyerekfelügyelőt az igazgatónő, hogy menjenek inkább kocsival és vigyenek el
minket is. Úgyhogy végül sikerült eljutnunk a koncertre.
Na mi ezt a koncertet úgy képzeltük el, hogy van egy szűk hely ezer emberrel, ahol kb. a táskánkat is fogni kell és vigyázni kell rá, hogy el ne vegyék. Odaértünk, erre kiderült, hogy totál fesztivál-feelingű a hely, ott volt 1 nagy platz amin le lehetett ülni piknikezni és azt lehetett csinálni, amit akarunk. Na hát az amerikaiak jól felkészültek a dologra, vittek játékokat, könyveket, kaját... mi meg épphogy vittünk kaját, azért is a Tündi ment vissza a kocsihoz, mert először azt hittük, hogy nem lehet vinni. Se plédet, se játékot nem vittünk, úgyhogy fasza volt. Ugye minek is kell valamit mondani a magyaroknak, hogy hova is megyünk... odaértünk vagy 6ra és azt mondták, hogy 11kor lesz vége. Mi nagyon reméltük, hogy 11kor érünk haza, de aztán nem, valóban 11kor volt vége. Elmentünk sétálni, kártyázni is próbáltunk, de nem volt valami húúú, de izgalmas. Az amerikaiakkal még beszélni sem tudtunk, az volt a felállás, hogy leültek, mi is leültünk, elején úgy ültem be, hogy azért ne látszódjon, hogy ki vagyunk túrva, de ez nem volt számukra akadály, ugyanis pár perc múlva úgy beültek háttal elénk, hogy onnantól tudtuk, hogy egymásra vagyunk utalva, ha szórakozni akarunk, mert ezek nem fognak hozzánk szólni. Volt, amikor lefeküdtünk és azt néztük, hogy hogy röpködnek el a repülők felettünk (egészen közel volt 1 reptér, úgyhogy a repülőket is nagyban lehetett látni), este csillagokat néztünk, és elkezdtünk fotózkodni :D na az volt a legviccesebb :D az amerikaiak meg már tök hülyének néztek bennünket, kb. úgy néztünk ki és úgy is viselkedtünk, mintha be lettünk volna szivva :D Az utolsó fél órában már eléggé vártuk a végét. 11kor valóban vége lett, leléptünk. Fél 1kor értünk haza, ami azért volt szar, mert másnap mehettünk dolgozni reggel fél 8ra...
Ennyit a mai napról, hamarosan irom a következőt is :D
