Bandit

2013. július 21., vasárnap

26. nap - Irány Pittsfield!

Ezt a napot már régóta vártuk Tündivel, ugyanis megígérte nekünk a Szőke, hogy elvisz minket Pittsfieldbe a Berkshire Mallba, ahol 1 tök jó bolt van, de tavaly az utolsó pillanatban találtuk meg, így nem nagyon tudtunk körbenézni. A reggeli műszak után így indultunk is, szabad volt az egész napunk, ugyanis szülői látogatás volt, ami nálunk szabadnapot jelent a többi táborral ellentétben, ahol a szülői látogatás a legrosszabb nap számukra. Szóval nem kellett dolgozni se délben, se este, csak ugye reggel. 1 - 1.5 óra alatt be is értünk Pittsfieldbe a plázához. Első dolgunk az volt, hogy bementünk abba a boltba (deb), amiről feljebb írtam nektek. Tündivel nekiestünk mindennek, találtunk egy csomó jó pólót. Végül 2 pólót vettem, de eléggé kibaszás volt, mert az egyik belekeveredett az 50%-os pólók közé... rá volt írva, hogy $18, mondom az $9ért nem lesz rossz.. aztán kiderült a kasszánál, hogy abból nem jött le az 50%... nekem meg nem volt kedvem ott hisztizni, meg a póló is bejött, úgyhogy leszartam és fizettem $26 a 2 pólóért, míg Tündi ugyanennyi pólóért fizetett $12-t... elég szar üzlet volt számomra, de majd legközelebb erre is figyelek.. :/

A boltunk után mentünk kínait enni. Na az itteni kiszolgálás sem teljesen olyan, mint az otthoni... ugyanis az adagok kevesebbek, ráadásul még drágábbak is. Mindegy, erre nem panaszkodom, $5 volt a kaja, míg a szomszéd olasz pizzázóban majdnem $4 volt 1 szelet pizza. Jó, hogy New Yorkban $1-ért lehet kapni :D aztán utolsó állomásunk a plázában a Target volt, ez ilyen TESCO szerűség. Vettem peanut butteres csokit, Pringlest, meg borítékokat, mert múltkor az irodás fiú már kicsit húzta a száját, hogy mennyi borítékot használok... pedig csak 5 borítékot vettem ki, ebből 3at akkor, amikor nem volt benn, úgyhogy... :D na mindegy, visszaadom neki, nehogy probléma legyen belőle :)

Pláza után elmentünk a Bash Bish State Parkba, ahol 1 vízesés volt. Másztunk 1 csomót, elfáradtunk, aztán jöttünk vissza a táborba. Szép volt, bár a Niagara mellett messze-messze elmarad :D

Este fél 7kor vissza is értünk a táborba, kicsit gépeztünk, majd felmentünk a konyhára "enni" :D Na ez nálunk nem nagyon állt az evésből, legalábbis elsősorban nem azt tettük :D A szülői látogatásra szoktak venni különböző italokat és édességeket, amiket felvittek a konyhára. A nem megkezdettekhez persze nem merészelünk hozzányúlni, de így, hogy meg volt kezdve... :D Ide most képzeljetek azt, amit akartok... :D 

Ennyit a mai napról, elvileg jövőhét szombaton ebéd nem lesz a gyerekcsere miatt, talán akkor is elmegyünk valamerre :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése