Újra itt vagyok, és még mindig nem tűntem el :) A napok még
mindig ugyanúgy mennek el, vagy éppen nem annyira fontos dolgok történnek
unalmas napjaimban. Még előző héten csütörtök körül beszéltük meg a
szabadnapokat, jómagam a hétfőt kaptam, úgyhogy én kezdtem idén a
szabadnapozást a konyhások közül. Az eső szakadt, úgyhogy nem volt kedvem
kimenni a táborból - talán majd jövőhéten. Kicsit gépeztem, finnt tanultam, meg
Sims 3-aztam.
Ma viszont július 4. van, ami az amerikai függetlenség
napja. Szerencsére a táborunk nem nagyon ünnepli úgy, mint más táborokban, de
úgy döntöttem, hogy azért ennek alkalmából sütök nekik valami tortát. Először 4
tortát szerettünk volna, amire 1 óriási amerikai zászlót csináltunk volna, de
aztán akárhogy is ígérte a főnök, hogy össze lesz tolva 2 asztal, nem hittem
neki (ugyanis nincs 2 ugyanolyan asztalunk.....), úgyhogy 3 lett a 4ből. Az
óriás torta koncepció így törölve lett, de nem is volt elég kék ételfesték,
úgyhogy végül a kicsi zászlónál maradtunk, aminek összehozatala nem kevés időbe
telt!
A másik 2 tortát nem nagyon lehetett szerintem emellett említeni, de
persze azoknak is örültek :D Este tettük ki őket, jómagam vittem az amerikai
tortát, kb. csak azt lehetett hallani, hogy "Ohh My God, Ohh My
God"... szóval nem égtünk be :D Az egyik csaj elkezdte számolgatni a
"csillagokat", mondom 50 van rajta :D tök odavolt érte, hogy de jó,
meg mittudomén :D Nagyon pontosak voltunk Petrával, utánanéztünk, hogy 50
csillaga van és 13 sávja. A 13 sáv a gyarmatokat, az 50 csillag pedig az
államokat jelképezte. Elég sokan fényképezték a tortákat, úgyhogy szar biztos
nem lehetett :D Ami kiakasztott, az az Asszonyka volt. -.-" Ugyanis mentem
volna előre vacsora elején segíteni, mondta, hogy menjek és készítsem elő a
tortákat. Megcsináltam, elkezdi, hogy vigyem ki őket, mondom jó. Kivittük,
felvágtuk, erre kitalálta, hogy szedjük be, mert mindenki ráesik az asztalra,
inkább adogassuk ki őket tányérokon. Hát mondom nagyon jó... szerintem senki
sem nézett minket hülyének, hogy kitesszük, felvágjuk mindenki előtt, aztán
bevisszük... úgyhogy ezzel jól fel is húzott, később meg hátrajön, aztán
elkezdett röhögcsélni...
Ennyit a mai napról :) Előbb bejött a főnök hozzánk,
megkérdeztük, hogy mennyi idős az új fiú a mosogatóban (elég fiatal), aztán azt
hitte, hogy tetszik valakinek :D Aztán nem tudom, hogy hogyan jött, de
elszóltam magam, hogy nekem van olyan, aki tetszik, de nem 100% amerikai, erre
elkezdett tippelni, és most azt hiszi, hogy a sofőr tetszik, aki kb. a
nagypapám is lehetne :D

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése