Bandit

2013. július 5., péntek

11. nap - Függetlenség Napja

Újra itt vagyok, és még mindig nem tűntem el :) A napok még mindig ugyanúgy mennek el, vagy éppen nem annyira fontos dolgok történnek unalmas napjaimban. Még előző héten csütörtök körül beszéltük meg a szabadnapokat, jómagam a hétfőt kaptam, úgyhogy én kezdtem idén a szabadnapozást a konyhások közül. Az eső szakadt, úgyhogy nem volt kedvem kimenni a táborból - talán majd jövőhéten. Kicsit gépeztem, finnt tanultam, meg Sims 3-aztam.

Ma viszont július 4. van, ami az amerikai függetlenség napja. Szerencsére a táborunk nem nagyon ünnepli úgy, mint más táborokban, de úgy döntöttem, hogy azért ennek alkalmából sütök nekik valami tortát. Először 4 tortát szerettünk volna, amire 1 óriási amerikai zászlót csináltunk volna, de aztán akárhogy is ígérte a főnök, hogy össze lesz tolva 2 asztal, nem hittem neki (ugyanis nincs 2 ugyanolyan asztalunk.....), úgyhogy 3 lett a 4ből. Az óriás torta koncepció így törölve lett, de nem is volt elég kék ételfesték, úgyhogy végül a kicsi zászlónál maradtunk, aminek összehozatala nem kevés időbe telt! 


A másik 2 tortát nem nagyon lehetett szerintem emellett említeni, de persze azoknak is örültek :D Este tettük ki őket, jómagam vittem az amerikai tortát, kb. csak azt lehetett hallani, hogy "Ohh My God, Ohh My God"... szóval nem égtünk be :D Az egyik csaj elkezdte számolgatni a "csillagokat", mondom 50 van rajta :D tök odavolt érte, hogy de jó, meg mittudomén :D Nagyon pontosak voltunk Petrával, utánanéztünk, hogy 50 csillaga van és 13 sávja. A 13 sáv a gyarmatokat, az 50 csillag pedig az államokat jelképezte. Elég sokan fényképezték a tortákat, úgyhogy szar biztos nem lehetett :D Ami kiakasztott, az az Asszonyka volt. -.-" Ugyanis mentem volna előre vacsora elején segíteni, mondta, hogy menjek és készítsem elő a tortákat. Megcsináltam, elkezdi, hogy vigyem ki őket, mondom jó. Kivittük, felvágtuk, erre kitalálta, hogy szedjük be, mert mindenki ráesik az asztalra, inkább adogassuk ki őket tányérokon. Hát mondom nagyon jó... szerintem senki sem nézett minket hülyének, hogy kitesszük, felvágjuk mindenki előtt, aztán bevisszük... úgyhogy ezzel jól fel is húzott, később meg hátrajön, aztán elkezdett röhögcsélni...


Ennyit a mai napról :) Előbb bejött a főnök hozzánk, megkérdeztük, hogy mennyi idős az új fiú a mosogatóban (elég fiatal), aztán azt hitte, hogy tetszik valakinek :D Aztán nem tudom, hogy hogyan jött, de elszóltam magam, hogy nekem van olyan, aki tetszik, de nem 100% amerikai, erre elkezdett tippelni, és most azt hiszi, hogy a sofőr tetszik, aki kb. a nagypapám is lehetne :D 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése