A mai műszak szintén úgy kezdődött, ahogy végződött a tegnapi - unalmasan, nagyban leszarva. 1.5 óra alatt kb. semmit sem csináltam, összetettem a francia miapikulákat (ilyen édes bundáskenyérhez hasonlítható), megcsináltam az ebédhez a sajt-paradicsom-saláta tálat, aztán ennyi. Az ebéd is ilyen unalmasan kezdődött, ráadásul még le is lettem szúrva, hogy merek segíteni elől Asszonykának. Visszavonultam bánatomban hátra és már azon kattogott az agyam, hogy jövőre visszajöjjek-e másik táborba vagy maradjak-e otthon a fenekemen. Próbáltam pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, hogy tavaly is voltak nagyon szar napjaim, de mégis itt vagyok idén is, úgyhogy tábor végére megint fasza lesz minden és ismét vissza tudok jönni. Ebéd közben egyetlen jó dolog történt velem: az ittlétem alatt először rámmosolygott Hosé Armando :D *.*
Tündi lebeszélte Daviddel, hogy menjünk el a táborból délután valamerre. Mi a Berkshire Plazaba akartunk menni, ahol tavaly tök olcsón tudtunk pólókat venni. Sajnos elég messze van, úgyhogy valószínűleg többször nem nagyon lesz esélyünk elmenni oda. David mondta, hogy az kicsit messze van, a Walmart is, úgyhogy inkább Winstedbe mentünk. Az érdekesség az, hogy a Walmart 20-30 percre van, míg Winsted 30-40 percre :D Na nem baj! Elmentünk Winstedbe, bementünk a CVSbe, ahol vettem tusfürdőt (kettőt is, ugyanis volt 1 akció), Arizona teát <3 és kólát. Amit tavaly óta nem tudok megemészteni, az az, hogy miért drágább a kisebb kiszerelésű kóla a nagyobbnál??? A fél liter $1.38 körül volt, az 1.25 liter pedig $0.99, mig a 2 literes kb. ugyanannyi volt, mint a fél literes. Kész röhej. CVS után pedig elmentünk pólót keresni Davidnek, fél óra vacakodás után visszamentünk a CVSbe és talált magának pólót :D Úgyhogy jöhettünk vissza táborba. 16:20ra vissza is értünk, a műszak meg persze 16:30 kezdődött, úgyhogy nem tudtunk sokat pihenni... Az esti műszak szerencsére már jobb volt, Asszonykával megbeszéltük a dolgokat, hogy nem ütöm bele az orromat a dolgába, ha kell segítség, akkor szóljon és megyek azonnal. Úgyhogy este kivételesen már nem kaptam tőle lebaszást :D A műszak nem volt rossz, elég pörgős volt, szal nem unatkoztam :) És még meg is lettem dicsérve, hogy jó voltam elől a pultnál. Őszintén szólva nem tudom hova tenni ezeket a dicséreteket, mert a fiúknak is állandóan mondja a Főnök, hogy milyen jól csinálnak 1-1 dolgot, aztán elég sokszor témában vannak...
Este pedig átmentünk Főnök szobájába, ahol társasoztunk egy kicsit, jó volt :)
Ennyit a mai napról. Nem tudom, hogy mikor leszek legközelebb, a vasárnapok sosem olyan érdekesek, a hétfők pedig még annyira sem, ugyanis akkor vannak a szabadnapjaim, amiket a semmittevéssel töltök el :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése