Bandit

2013. július 16., kedd

21. nap - A nagy meglepetés

Végre szabadnap! Mindig várom ezeket a hétfőket, habár az utóbbi 1 hét elég hamar elment, úgyhogy nem panaszkodom. Ráadásul a legközelebbi is hamar itt lesz, főleg azért is, mert szombaton szülői látogatás lesz, úgyhogy akkor is csak reggel kell dolgozni, utána pedig megyünk el, yuhúú!! Elvileg Pittsfieldbe megyünk a Berkshire Mallba, ahol tavaly tök olcsón tudtunk ruhákat venni. Úgyhogy már alig várom! :) 

Reggel tök kómán mentem fel a konyhára, és volt alkalmam elkapnom Tündi "pasiját", és megkérdeztem tőle, hogy mik a paraméterei annak a gyereknek, akinek holnap kell tortát sütnöm. Mondja, hogy kedvenc színe a zöld, szereti a kosárlabdát... kérdem tőle, hogy nem ez a gyerek az, aki Hosé (Petra kedvéért José) Armandoval lóg? Mondja, hogy de :D Na mondom oké, király, vele is kosaraztunk még a tábor legelején :D Kijöttem tortaötleteket nézni, és sehogy sem akartam semmit sem találni. Eljutottam oda, hogy a kedvenc csapatot akarom rárajzolni a tortára, de mondom hogy a fenébe tudjam meg :D Hát aztán jött ki Hosé Armando és úgy döntöttem, hogy megkérdezem tőle :D Gondoltam megkérdezem, hogy egyáltalán ez a gyerek a haverja-e, elkezdi: "Nem, nem a haverom, ő már a fiam".. mondom magamban ehh... :D na mindegy, aztán mondta, hogy a Chicago Bulls a kedvenc csapata. Ez sokat segített, de az állapotomon nem, a tudat, hogy gyereket is nevel... :D Kicsit azért sokkolt, na mindegy :D

Amúgy a nap elég unalmas volt, gépeztem 1000rel, levelet is írtam... a gépezést kinn űztem az árnyékban, erre este azt vettem észre, hogy tök lesült a kezem.. a tavalyi homár színemet nem érte el, kicsit fájt, de nem volt annyira vészes :D Napok óta kuka idő van megint, és elvileg a következő pár napban sem lesz változás... :/ Élvezet megsülni éjszaka is... 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése