Bandit

2012. augusztus 4., szombat

41. nap - Egy tökéletes nap

Erre a napra tényleg nem lehet mondani semmi rosszat :) Ami meg rossz volt, az bőven eltűnik a sok jó között, úgyhogy feleslegesnek is tartom leirni :) Meg az a rossz is csak pár percig tartott. 

Ma nagyon meleg volt, úgyhogy már reggel eldöntöttük Tündivel, hogy délután lenézünk a tóhoz, és úszunk 1 kicsit, na meg napozunk. Eleinte eléggé tartottam attól, hogy napozni kell. Ugyanis az 4-5 héttel ezelőtti leégésem után nem nagyon mentem ki a napra hosszabb időre. Mindenesetre vittem a naptejet is, hogy bekenem magam, de aztán elmaradt :D Kicsit lett is szinem, azt mondta Sue, de nekem nem fáj, addig jó :) Meg csak 1 órát voltunk kinn, a napon meg szerintem max. fél órát feküdtünk. 

Az ebédes műszak jó volt... Sue mondta, hogy én vagyok a legjobb munkás, mert még örülök is, ha kapok valami munkát. Persze, inkább csinálok valamit, minthogy álljak 1 helyben és nézzek ki a fejemből :) A gáz az, hogy Oriana 2x annyi fizetést kap, mint én, ő rajzolgat az ebédi menühöz, meg tortát diszitget... ezt nem azért irtam, hogy én féltékeny vagyok rá, hanem jó összemérni. Ha már a fizetésnél tartunk, műszak után várt minket Cindy, az igazgatónő, hogy mindent kiszámoljunk, mennyit kell kapni, stb. stb. az 1200$-ból 651.40$-t kapok, ami elég jó, ugyanis én 50$-ral kevesebbet számoltam. Remélem, hogy ezt az összeget meg is fogom kapni :)

Az esti műszak előtt dinnyéztünk Tündivel :D egy csomó képet csináltunk, de mivel elfelejtettem behozni az irodába a fényképezőgépem, ezért csak holnap fogom őket feltölteni Facebookra :D lehet, hogy ide is teszek fel párat. 

A műszak elég hamar lement, miután felsöpörtünk Daviddel, fogtuk a salátabáros kocsit, David ráült, én meg őrült módon elkezdtem vele szaladgálni :D A gyerek majd meghalt a rémülettől, hogy milyen őrülten "vezetek" :D A végén sajnos túl erős kanyart akartam bevenni, úgyhogy eldőlt a kocsi, de nem lett semmi bajunk pár kis karcolás kivételével :D Tegnap Tündivel csinálta, aki elvileg nem volt ekkora őrült, úgyhogy holnap (vagy valamelyik nap) én is benevezek 1 túrára :D 


A vacsora kellős közepén pedig észrevettük, hogy megjött az a srác, akit a Tündi tavaly mindig nézegetett (szerintem irtózatosan ronda :D:D), és... VILMOS IIIS <3 na hát én olyan boldog voltam :) Végig vigyorogtam, mint állat, egyszer pedig pont akkor mentem ki, amikor Vilmos ott volt a pultnál, és rám mosolygott <3 mondom aww :D


Na hát ennyit a mai napról, az utolsó 2 hétre az lesz a fogadalmam, hogy leállok beszélni Vilmossal :D

1 megjegyzés:

  1. Az utolsó két hétben inkább a csontjaidra vigyázzál drágám, mert nem fogsz tudni elbicegni a Niagarához :)))

    VálaszTörlés