Bandit

2012. augusztus 9., csütörtök

45. nap - Kosarazás felsőfokon


Habár a mai nap nem éppen blogbejegyzősnek indult, végül mégis ide lyukadtam ki :) Csak reggel kellett dolgoznunk, hogy ledolgozzuk a holnap reggelit, utána pedig kezdődött a szabadnap :) Persze senki nem ment semerre - meg nem is nagyon erőltettük, hogy menjenek valahova a sofőrök, mert tudtuk, hogy úgyis megyünk ki holnap a táborból. Persze a szokásos gépezés megtörtént. Délben, amikor ketten mentünk ki a Tündivel, akkor 1x benéztem az irodába, mert meg akartam keresni Hanna nevét, hogy megjelölhessem Facebookon. Hát miért is találnám meg, de nem volt gond, mert ott volt Vilmos! :) Úgyhogy fogtam is a sátorfámat, beültem én is az irodába, odavettem magam mellé egy csomó papirt, hogy én márpedig irni fogok :D Aztán jött be öreg Vilmos is - aki 1 nagyon aranyos ember, mindig kacsint :D:D - és vele kezdtem el beszélgetni. Mondtam, hogy szabadnapon vagyok, és, hogy unatkozok... :D és mondtam neki, hogy kosaraznék, de nincs kivel, mert a Tündi nem szeret, egyedül meg nem jó :D de Vilmos szerintem nem is figyelt erre, nagyon bele volt mélyülve a laptopjába, na meg zenét is hallgatott.

Leültem én is a helyemre, gondoltam, hogy na most akkoris meg fogom kérdezni tőle, hogy nem jön-e ki kosarazni :D Annyira szégyelltem magam, hogy elkezdtem röhögni a gép előtt, segitségül hivtam Tündit egy Facebookos üzenettel :D

Egy idő után viszont kiürült az iroda, úgyhogy megkérdeztem Vilmost, hogy nem lenne-e kedve kosarazni, merthogy unatkozok :D:D Az volt a gond, hogy pont előtte vett elő egy csomó papirt, úgyhogy láthatólag eléggé dolgozott, úgyhogy mondtam neki, hogy amikor szeretné. Aztán mondta, hogy vacsi után játszanak, úgyhogy, ha gondolom, akkor menjek én is :D Úgyhogy megbeszéltük, hogy igen, megyek :D

A vacsora iszonyat gyér volt, valami csirke volt rizzsel, és a rizs volt elég gyatra. De nem baj, mert igy hamarabb végeztem, és mehettem ki a pályára, ahol már Vilmos kosarazott a tavalyi vizimentővel (John?). Megkérdeztem tőlük, hogy játszanak-e meccset, Vilmos már kérdezte is, hogy akarok-e csatlakozni. Hát persze :D mondtam neki, hogy átveszem a ruhámat (ugyanis melltartó nem volt rajtam...), meg felkötöm a hajam, ő meg vigyorgott ezen, ahogy előadtam :D

 5 perc múlva vissza is tértem a rakat pasihoz :D nagyon nagy feeling volt, hogy egyedül én voltam csaj, ráadásul majdnem mindegyik már le is vedlett :D Tündi jött a fényképezőgéppel, és fényképezett. Mindenki bemutatkozott, és nagy pechemre 90%-uknak "J" betűvel kezdődik a neve, úgyhogy a felét elfelejtettem :D volt ott Joe is, John is, Joey... meg valami "A" betűs is.. :D úgyhogy all in all 2 embernek tudtam a nevét: Vilmosét és az egyik Joet, aki a Tündinek bejön :D

3an voltunk egy csapatban, én bekerültem Vilmoshoz :D:D meg az "A" betűs emberkéhez. Jó volt a játék, mi nyertünk, és egyszer asszisztáltam is Vilmost, akkor mondta is, hogy "GO GO HUNGARY" :D senki sem értette, hogy mi van, miért mondja ezt... :D mindenesetre jó volt. Mondott valami mást is, lőjetek fejbe, de nem emlékszem :D Azt tudom, hogy pacsiztunk nem 1x :D:D Aztán játék után együtt elmentünk inni, akkor kezdtek el oktatni, hogy hogy védjem a poziciót, stb. stb., mondom elég agressziv vagyok, csak nem 1. játékban akarom megmutatni :D

2. játéknál sajnos nem álltunk olyan jól, sőt, ki is kaptunk :/ volt 1 gyerek, nevezzük "Orosz gyerek"nek, mert eléggé oroszos a neve... :D mondta rá Vilmos, hogy utálja, mert túl jól kosarazik... és épp én "fogtam" a gyereket :D mivel Vilmosék annyira akarták, hogy agressziv legyek, hát agressziv voltam :D szerencsétlen gyereket ütöttem-vertem, egyszer majdnem földre kényszeritettem :D Vilmos csodálkozott is rajta, aztán röhögött, amikor mondtam neki, hogy ők mondták, hogy legyek agressziv :D

2. játék után holt fáradtan még egyszer elmentünk inni :D megkérdezte, hogy régóta kosarazok-e, mert jól játszom... hát mondtam neki, hogy néha játszottunk gimiben, aztán kicsit csodálkozott. Újabb játékot sajnos nem játszottunk, mert elment a táborból, holnap ugyanis szabadnapja lesz, de erre nem utalt. Leültem Tündihez, aztán odajött Vilmos is, és beszélgettünk. Megtudtam, hogy törit és tesit tanul, és tanár bácsi akar lenni :D mondtam neki, hogy nálunk a tesi tanárok eléggé szaddisták, elkezdi, hogy tudja, de mindegyik az :D:D na mondom iggeeeen? :D kérdezte tőle a Tündi, hogy jövőre visszajön-e, azt mondta, hogy még nem tudja :( kérdeztem tőle, hogy mit tanit itt a táborban, és sportokat tanit :D kosár, foci, röplabda... felcsillant a szemem rendesen :D Aztán sajnos el is búcsúzott, mert le akart zuhanyozni, mielőtt elmenne a táborból.

Később kimentem az irodába, mert a Tündinek csináltam ajándékot, és rá akartam irni pár kedves sort. Már végeztem, és akkor állitott be Vilmos egy csajjal. Aztán kiderült, hogy az a barátnője!! Hát mondom a fenébe bele, hogy minden jó pasinak van valakije ebben a táborban :( Ja, ráadásul a csaj tökre ilyen igénytelen, vagy nem tudom, hogy hogy irjam le a kinézetét...

Benn is ragadtunk este az irodában Tündivel, annyira szomorú lettem,  hogy nem volt kedvem 1 levélre sem válaszolni. Helyette zenéket hallgattunk, és betettünk full szomorú magyar számokat, és elkezdtünk bőgni :D:D hát miért is ne akkor lett a legnagyobb forgalom az irodába, Puma is betért hozzánk :D:D persze egyből észrevette, hogy mi ketten benn a sarokban bőgünk, mint állat, meg törölgetjük a szemünket, aztán megkérdezte, hogy "miért sirnak a hölgyek" :D elmondtam neki, hogy mert szomorú a szám... vagyis nem szomorú, de mégis :D aztán kiröhögött :D hát mondom köszi puszi :D

Ennyit a mai napról. A holnap szerintem blogbejegyzéses lesz mindenképp, vagy legalábbis Facebookra fogok feltölteni képeket :) Vidámparkba megyünk, ráadásul nem is akárkikkel :D A sofőrünk 1 szőke vizimentő lesz (Jake), aki néha annyira mosolyog rám, hogy már szinte zavarba is hoz... :D aztán velünk lesz Kiccigány is :D meg 1 másik felügyelő, ő már nem jó pasi :D Majd remélem rá tudjuk venni őket, hogy lógjunk együtt a vidámparkba, és akkor foghatná Kiccigány a kezemet :D:D

Na legyetek jók, pápá :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése