Habár a mai nap nem éppen blogbejegyzősnek indult, végül
mégis ide lyukadtam ki :) Csak reggel kellett dolgoznunk, hogy ledolgozzuk a
holnap reggelit, utána pedig kezdődött a szabadnap :) Persze senki nem ment
semerre - meg nem is nagyon erőltettük, hogy menjenek valahova a sofőrök, mert
tudtuk, hogy úgyis megyünk ki holnap a táborból. Persze a szokásos gépezés
megtörtént. Délben, amikor ketten mentünk ki a Tündivel, akkor 1x benéztem az
irodába, mert meg akartam keresni Hanna nevét, hogy megjelölhessem Facebookon.
Hát miért is találnám meg, de nem volt gond, mert ott volt Vilmos! :) Úgyhogy
fogtam is a sátorfámat, beültem én is az irodába, odavettem magam mellé egy
csomó papirt, hogy én márpedig irni fogok :D Aztán jött be öreg Vilmos is - aki
1 nagyon aranyos ember, mindig kacsint :D:D - és vele kezdtem el beszélgetni.
Mondtam, hogy szabadnapon vagyok, és, hogy unatkozok... :D és mondtam neki,
hogy kosaraznék, de nincs kivel, mert a Tündi nem szeret, egyedül meg nem jó :D
de Vilmos szerintem nem is figyelt erre, nagyon bele volt mélyülve a laptopjába,
na meg zenét is hallgatott.
Leültem én is a helyemre, gondoltam, hogy na most akkoris
meg fogom kérdezni tőle, hogy nem jön-e ki kosarazni :D Annyira szégyelltem
magam, hogy elkezdtem röhögni a gép előtt, segitségül hivtam Tündit egy
Facebookos üzenettel :D
Egy idő után viszont kiürült az iroda, úgyhogy megkérdeztem
Vilmost, hogy nem lenne-e kedve kosarazni, merthogy unatkozok :D:D Az volt a
gond, hogy pont előtte vett elő egy csomó papirt, úgyhogy láthatólag eléggé
dolgozott, úgyhogy mondtam neki, hogy amikor szeretné. Aztán mondta, hogy vacsi
után játszanak, úgyhogy, ha gondolom, akkor menjek én is :D Úgyhogy
megbeszéltük, hogy igen, megyek :D
A vacsora iszonyat gyér volt, valami csirke volt rizzsel, és
a rizs volt elég gyatra. De nem baj, mert igy hamarabb végeztem, és mehettem ki
a pályára, ahol már Vilmos kosarazott a tavalyi vizimentővel (John?).
Megkérdeztem tőlük, hogy játszanak-e meccset, Vilmos már kérdezte is, hogy
akarok-e csatlakozni. Hát persze :D mondtam neki, hogy átveszem a ruhámat (ugyanis
melltartó nem volt rajtam...), meg felkötöm a hajam, ő meg vigyorgott ezen,
ahogy előadtam :D
5 perc múlva vissza
is tértem a rakat pasihoz :D nagyon nagy feeling volt, hogy egyedül én voltam
csaj, ráadásul majdnem mindegyik már le is vedlett :D Tündi jött a
fényképezőgéppel, és fényképezett. Mindenki bemutatkozott, és nagy pechemre
90%-uknak "J" betűvel kezdődik a neve, úgyhogy a felét elfelejtettem
:D volt ott Joe is, John is, Joey... meg valami "A" betűs is.. :D
úgyhogy all in all 2 embernek tudtam a nevét: Vilmosét és az egyik Joet, aki a
Tündinek bejön :D
3an voltunk egy csapatban, én bekerültem Vilmoshoz :D:D meg
az "A" betűs emberkéhez. Jó volt a játék, mi nyertünk, és egyszer
asszisztáltam is Vilmost, akkor mondta is, hogy "GO GO HUNGARY" :D
senki sem értette, hogy mi van, miért mondja ezt... :D mindenesetre jó volt.
Mondott valami mást is, lőjetek fejbe, de nem emlékszem :D Azt tudom, hogy
pacsiztunk nem 1x :D:D Aztán játék után együtt elmentünk inni, akkor kezdtek el
oktatni, hogy hogy védjem a poziciót, stb. stb., mondom elég agressziv vagyok,
csak nem 1. játékban akarom megmutatni :D
2. játéknál sajnos nem álltunk olyan jól, sőt, ki is kaptunk
:/ volt 1 gyerek, nevezzük "Orosz gyerek"nek, mert eléggé oroszos a
neve... :D mondta rá Vilmos, hogy utálja, mert túl jól kosarazik... és épp én
"fogtam" a gyereket :D mivel Vilmosék annyira akarták, hogy agressziv
legyek, hát agressziv voltam :D szerencsétlen gyereket ütöttem-vertem, egyszer
majdnem földre kényszeritettem :D Vilmos csodálkozott is rajta, aztán röhögött,
amikor mondtam neki, hogy ők mondták, hogy legyek agressziv :D
2. játék után holt fáradtan még egyszer elmentünk inni :D
megkérdezte, hogy régóta kosarazok-e, mert jól játszom... hát mondtam neki,
hogy néha játszottunk gimiben, aztán kicsit csodálkozott. Újabb játékot sajnos
nem játszottunk, mert elment a táborból, holnap ugyanis szabadnapja lesz, de
erre nem utalt. Leültem Tündihez, aztán odajött Vilmos is, és beszélgettünk.
Megtudtam, hogy törit és tesit tanul, és tanár bácsi akar lenni :D mondtam
neki, hogy nálunk a tesi tanárok eléggé szaddisták, elkezdi, hogy tudja, de
mindegyik az :D:D na mondom iggeeeen? :D kérdezte tőle a Tündi, hogy jövőre
visszajön-e, azt mondta, hogy még nem tudja :( kérdeztem tőle, hogy mit tanit
itt a táborban, és sportokat tanit :D kosár, foci, röplabda... felcsillant a
szemem rendesen :D Aztán sajnos el is búcsúzott, mert le akart zuhanyozni,
mielőtt elmenne a táborból.
Később kimentem az irodába, mert a Tündinek csináltam
ajándékot, és rá akartam irni pár kedves sort. Már végeztem, és akkor állitott
be Vilmos egy csajjal. Aztán kiderült, hogy az a barátnője!! Hát mondom a
fenébe bele, hogy minden jó pasinak van valakije ebben a táborban :( Ja,
ráadásul a csaj tökre ilyen igénytelen, vagy nem tudom, hogy hogy irjam le a
kinézetét...
Benn is ragadtunk este az irodában Tündivel, annyira szomorú
lettem, hogy nem volt kedvem 1 levélre
sem válaszolni. Helyette zenéket hallgattunk, és betettünk full szomorú magyar
számokat, és elkezdtünk bőgni :D:D hát miért is ne akkor lett a legnagyobb
forgalom az irodába, Puma is betért hozzánk :D:D persze egyből észrevette, hogy
mi ketten benn a sarokban bőgünk, mint állat, meg törölgetjük a szemünket,
aztán megkérdezte, hogy "miért sirnak a hölgyek" :D elmondtam neki,
hogy mert szomorú a szám... vagyis nem szomorú, de mégis :D aztán kiröhögött :D
hát mondom köszi puszi :D
Ennyit a mai napról. A holnap szerintem blogbejegyzéses lesz
mindenképp, vagy legalábbis Facebookra fogok feltölteni képeket :) Vidámparkba
megyünk, ráadásul nem is akárkikkel :D A sofőrünk 1 szőke vizimentő lesz
(Jake), aki néha annyira mosolyog rám, hogy már szinte zavarba is hoz... :D
aztán velünk lesz Kiccigány is :D meg 1 másik felügyelő, ő már nem jó pasi :D
Majd remélem rá tudjuk venni őket, hogy lógjunk együtt a vidámparkba, és akkor
foghatná Kiccigány a kezemet :D:D
Na legyetek jók, pápá :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése