A tegnapi napon nem történt semmi különös a munkában. A meló ugyanaz volt, mint eddig, nem is gondoltam, hogy a napról blogbejegyzés fog készülni. De hát mégis :) Ezt a konyhásoknak köszönhetem, akik eldöntötték, hogy ők márpedig elmennek inni :D Ugye ebből mindig kimaradok a korom miatt... (kb. gyereknek érzem magam ilyenkor). Úgyhogy kissé sértődötten beültem az irodába, és gondoltam, hogy elütöm valahogy az időt. Benn volt épp David, a sofőr, meg 1 másik pasi, akinek nem tudom már a nevét, valami J-betűs, de mindig kacsingat, meg ilyeneket csinál :D Aztán velük kezdtem el beszélgetni. Minden este szokott lenni 1 tábori gyűlés, ahol kb. mindenki ott van, csak a konyhások nem :D Aztán David kicsalt nagy nehezen, mert gáznak tartotta, hogy 6 hete itt vagyok, és meg mertem kérdezni, hogy ilyenkor mi történik ott :D Na hát kimentem vele, miután megigerte, hogy ott lesz mellettem végig, és beszélgetni fog velem :D
Nightwishes pólómban kimentem. Van 1 kék hajú csaj itt a táborban - akinek mellesleg tökre tetszik a haja... -, pont ült 3 üres szék mellett. Odamentem, hogy leülök, egyből letámadott, hogy tetszik neki a pólóm. Nahát, ő volt az 1., aki tudta, hogy mi az a Nightwish :) Úgyhogy elkezdtünk beszélgetni, mondtam neki, hogy még nem adódott rá alkalmam, hogy mondjam, mennyire tetszik a haja :D Aztán bemutatkoztunk egymásnak, Hannának hivták. A gyűlés végén mondta is, hogy legközelebb mehetek vele, mert megsértett David, és mondtam, hogy többet nem megyek vele :D De mindjárt le is irom, hogy mi történt :)
Mikor mentünk kifele, David kérdezte, hogy tudok-e valami magyar népdalt. Mondom, hogy persze, hogy tudok, de nem fogok énekelni a tábor előtt :D és még Vilmos is ott volt... Győzködött elég rendesen, de nem hagytam magam, mondtam, hogy nem fogok énekelni semmi pénzért, mert szar a hangom :D Hanna is mondta, hogy ne törődjek a hangommal, ők magyar népdalt akarnak hallani.
Elkezdődött a show, először 1 aranyos férfi tartott beszédet, akivel szoktam beszélgetni pár szót, de nem tudom a nevét :D :S Aztán utána David tartott 1 kis beszédet, és miért is ne, közölte, hogy van 1 új személő, mégpedig a konyhai staffból :D mindenki felém nézett, enyhén rák vörösen próbáltam magam takargatni, és mindenki megtapsolt :D na mondom jó, elég a feltűnésből :D Más szerencsére nem is történt ezen a shown, David mondta, hogy 1 hetem van, hogy gyakoroljak 1 magyar népdalt és előadjam :D
Visszajöttem az irodába, aztán hazaért Tündi is. Elmondtam neki, hogy mi történt velem, aztán együtt kezdtünk el magyar népdalokat nézegetni :D Aztán jöttek a magyar mulatósok, MC Hawerral az élen :D Elkezdtünk énekelni, bár én voltam az, aki jobban nyomatta :D Olyan 9 után bejött David is, hogy felpakolja a gépre a táboros képeket, akkor meg elkezdtünk magyar táncolni :D
Aztán gondoltam, hogy David úgyis mindenhol ott van a fényképezőjével, úgyhogy megkértem, hogy mutassa meg a képeket, hátha látom rajta Vilmost :D először nem akartam neki elmondani, hogy a Vilmos tetszik, csak azt, hogy tetszik valaki :D egyből elkezdett találgatni, Pumára is rákérdezett :D mondtam neki, hogy ő az 1. volt :D:D Aztán annyi képet mutogatott már, hogy inkább mondtam Vilmos eredeti nevét (Max). Aztán utána bejött Benny és egy csaj (aki szintén tud spanyolul, szal legyen mexikói :D:D), beszélgettünk velük, és akkor elkezdi David, hogy nem tudják-e, hogy ki az a Max, mert nekem tetszik, de ő nem tudja, hogy ki ő.. na mondom wáááá :'D Egyből le is csititottam az öreget, hogy ne mondja már el mindenkinek :D Mi lett volna, ha pont Vilmos jött volna be, és tőle is megkérdezi, hogy ki az a Max, mert nekem tetszik :D:D
Úgyhogy este egy jót szórakoztunk :D
A mai napról szerintem nem fogok bejegyzést irni - bár ki tudja, holnap viszont megyünk vidámparkbaaa :) Na arról tuti irok mindenképp ;) Addig is legyetek jóóók!! :)
Na drágám ennyit még nem röhögött a család a blogodon mint ezen :D A holnapi vidámparkozásról viszont várjuk a fotó riportot. :)
VálaszTörlés