Bandit

2012. július 2., hétfő

7. Nap - tul sok az izgalom

A reggel, mint mindig, ugyanolyan volt, mint maskor. A konyhaban elterjedt, hogy mindenkit levertem catanban.

delutan elkezdtek szallingozni a gyerekek a taborba. Az eso szakadt, jo nagy vihar volt. Aludni akartam, de nem sikerult, mert a tundi zorgott. Szal kineztem az irodahoz, hog gepezek egy kicsit. Eleg huzos volt, mert mindig elment a net. Egyszer csak nagy feny, nagy hang, az irodatol 100 meterre levo fa aga pedig esett lefele = belecsapott a villam. Szerencsere nem lett senkinek semmi baja, es szerencse volt, hogy a fa nem a masik iranyba dolt, ahol 3 meterre volt az egyik fahaz. Kepet csinaltam rola, majd megy facebookra :D

az este lement, de kesz bolondok haza volt :s mar ugye ott voltak a gyerekek is, tobbet kellett mosogatni, es valamiert meg melegebb volt, mint eddig. Majdnem el is ajultam, de kibirtam valahogy :D 

jamienek volt a szulinapja, ó nagyon el akart menni egy kocsmaba, de szerencsere megsem lett belole semmi :D helyette timnel voltunk helyette, jatszottam mortal kombattal (levertem jamiet es ericet is), majd pokereztunk, ahol porig alazo gyozelmet arattam :D tundi mondta is, hogy tobbet nem fog velem jatszani, mert nem hagyom ervenyesulni a tobbieket :D ennyit errol a napról :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése