Az 5. napomról tul dok dolgot nem tudok irni, mert kb. Nm tortent semmi azon kivul, hogy este jol felidesittem magam. Ugye ketten vagyunk a mosogatoban beckkel, mindketten ujoncok vagyunk. epp valami Erosen zsiros kaja krszult, es betettek egy csomo talcat a konyhaba. Na most az történt, hogy beck vagy 5 percen keresztul simogatta a talcakat, mire atkuldte a gepen, raadasul mindet vissza is kellett neki dobnom, mert koszos volt ugyanugy. Ha meg odamentem hozza segiteni, akkor kb. Kinezett a mosogatobol, hogy mit keresek en ott az edenyeknel. Erre pluszban rajott az, hogy a kintieknek persze mar nem volt dolguk, es ahelyett, hogy legalabb elmntek volna a konyhaból, ott asitoztak, meg teblaboltak elottem. Nem is letz volna gond, ha nm a forro edenyeket kellett volna cipelnem. Na szal ennyit errol a anaprol.
A tegnap szokasosan indult. Delben megtudtuk, hogy este barbecue party lesz. Elegge tartottam attol, hogy keeny lesz a melo, mert 4re hivtak 5 helyett. Aztan nem tortent semmi kulonos, dolgozni sem kllett olyan sokat. Csinaltunk kepeket, ezeket hamarosan felteszem facebookra is. Es dinnyet is ettunk, ami ebbn a taborban eleg ritka :D a barbecue party jo volt, foleg azert, mert papirtanyerok voltak, igy csak a fozos edenyeket kellett elmosnunk :D Sokat okorkodtunk is, Davidet allandoan basztattam :D
este pedig timnel voltunk, es tarsasoztunk (catan). ez egy strategiai jatek, uzletelni k ll, meg epitkezni... Tok jo volt, raadasul meg en is nyertem :D ugyhogy jo volt a nap :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése