Bandit

2012. július 19., csütörtök

23. nap - Megjött Lendyyy :D


A keddi nap reggelén kivételesen semmi bajom nem volt Oriana munkájával - viszont Beckével annál több. Még mindig nem fejezte be a gép csapkodását, és újabb mániája, hogy elinditja a gépet, betesz 1 rekeszt, és utána leállitja. Eldöntöttem, hogy holt nem érdekel, hogy mikor hogyan inditja be a gépet, amikor eszek (úgyis tudom, hogy azon van, hogy ne egyek...). Ha beinditja, akkor szépen lassan, mégkényelmesebben kezdek el enni, és csináljon azt, amit akar, nem érdekel, ha egymásra tornyosulnak a rekeszek és szétszedik a falat :D Nem tudom, hogy miért fájdalmas neki 5 percet várnia, amig megeszem a kajám, ráadásul a gyerekek is esznek még akkor, totál nem kell a hajtás.

Szünetben pedig végig az irodában csücsültem arra várva, hogy jöjjön az Upsz kocsi (UPS), és hozza a laptopom :D Neten irták, hogy hajnali 5kor inditották el Springfieldből (ami 1 órára van a tábortól), 10kor még mindig nem volt sehol :D Miután kiakasztottam vele az igazgatónőt is, visszajöttem a szobába, beültem az ablakba és stiröltem az utat, hogy milyen járművek közlekednek az iroda fele :D Természetesen nem jött semmi Upsz kocsi, és 1.5 órát időztem az ablak előtt semmit sem csinálva :D
A délutáni szünetet szintén igy kezdtem el. Fél 2 - háromnegyed 2 fele végeztünk, miután megint zaklattam Cindyt, az igazgatónőt, eljöttem hajat mosni, és folytattam az ablakban ülést. Végül 14:10 perckor feltűnt az Upsz kocsi, és rohantam kifele az irodához :D És igen, meghozták Lendyt :') El is kezdtem a fontosabb programok feltelepitését, és örömmel vettem észre, hogy egy csomó játékot felpakoltak eredetileg a gépre - ami nem Microsofttól származik.




A konyhások keddre is terveztek egy kis kiruccanást, mégpedig piálni akartak. Mondtam Tündinek, hogy én nem megyek el semmiképpen.  Tim valahogy ezt megtudta, rá is kérdezte, hogy miért nem akarok menni, megmondtam neki, hogy azért nem, mert szar érzés, hogy mindenki ihat akármit, én meg ott lapitok különcként egy pohár kólával. Aztán olyan negyed  óra múlva jöttek is be a mosogatóba, és megkérdezték, hogy szeretnék-e menni fagyizni... hát mondom miért is ne? :) Úgyhogy az este fagyizni mentünk egy farmra, ahol volt láma, szamár, kecske, bárány, tyúk, tehén és nyúl is. Mázlink volt, mert a tábor gyermekei is pont oda mentek, és az igazgatónő is ott volt, igy megúsztunk 3-4 dollárt, mert fizették a tábor pénzéből :D Én Mint Chocholatet és Peppermintet ettem édes tölcsérrel.

Miután megnéztük az állatokat leültünk, és beszélgettünk: David (a gyerekfelügyelő), Benny (a fiatal sofőr), Oriana, Tündi és én. Benny eléggé érdeklődött a magyar szavak után, úgyhogy magyart tanitottunk :D pl. hogy vagy, köszönöm, jól, szia, sziasztok, szivesen... a köszönömöt speciel elég jól ki tudták mondani, amin csodálkoztam is :D Aztán játszottunk egy kicsit. AIESEC táborból már ismerős volt ez a játék: a tenyerünket rátettük az asztalra, és ütögettük. 1 ütéskor a következőnek kellett ütnie, 2 ütéskor megfordult a kör, és az előzőnek kellett ütnie, öklözéskor pedig kimarad a következő kéz. Benny elég jól nyomta (eléggé zene-lélek, gitározik, de lehet, hogy még dobolhat is, mindenesetre ritmusérzéke van bőven), ő mindig benn volt a nyertesek között :D Az 1. menetben én is nyertem :)




Visszafele (odafele is) David kocsijával jöttünk: David, másik David, Tündi, én. Odafele végig énekeltek, visszafele pedig a kajákról beszélgettünk, hogy mit eszünk reggelire... szóba jött a fluff is, ami itt az USAban van (k**** édes valami), de nálunk nincs. És megkérdeztem, hogy mi a fluffy jelentése :D vagy negyed órán keresztül mesélték a fiúk, hogy az mit jelent, meg rátértek a flufferre is... na mondom jóóó :D




Szép nap volt ez, főleg a 2. fele volt a jó :) Este átmentünk egy kicsit Timhez, és Mortal Kombatoztunk Tündivel :D 

3 megjegyzés:

  1. Mostmár biztosan jól érzed magad, hogy ott van melletted Lendy...:D

    VálaszTörlés
  2. Asszem sose tudjuk meg mi az a fluff :) Pedig nagyon érdekelne :)

    VálaszTörlés
  3. Sütire való elég sűrű massza... amit elég sokan üresen esznek, de szerintem borzalmas :D

    VálaszTörlés