Bandit

2012. július 28., szombat

34. nap - Esős kiruccanás

Ma reggel megjött Oriana tesója. Ennek ellenére reggel mosogattam. Először a gyerek beállt előre, ami által egy kisebb infarktust kaptam, ugyanis ő még a nővérénél lassabban is mozog, és elég egy szerencsétlen gyereknek néz ki. Úgyhogy mondtam is Orianának, hogy azt mutassa meg neki, hogy milyen hátul lenni, mert Beck sem fogja őt előre engedni, én meg tudok elől is lenni, nem csak hátul. Igy is kezdtünk neki a munkához... egy idő után viszont rémesen szar volt a meló, ugyanis túl gyors voltam a gyerekhez képest. Na meg nem volt képes lepakolni a rekeszről, ha valamit nem tudott, hogy hova kell tenni, akkor kiment, megkérdezte Orianát, bejöttek ketten, Oriana elmagyarázta, és csak utána pakolta le a rekeszt... na mondom wááá.... 

Reggeli után viszont szabadok voltunk, ugyanis ma ment el az 1. turnus (ami összesen 40 főből állt, a többiek annyira szeretnek itt lenni, hogy ők még maradnak 3 hétig :D ). Akik maradtak, azokat meg elvitték valamerre, úgyhogy az ebédet szegény Jaimie egyedül is le tudta rendezni. 
Igy Berkshirebe mentünk (remélem, hogy tényleg az volt a város, mert mindenhol látom kiirva, hogy Berkshire, de aztán egyik sem az... :D na mindegy, tegyük fel, hogy ez tényleg Berkshire :D ). Kiértünk a táborból, egyből elkezdett szakadni az eső, ami egy idő után egyre erősebb lett. Aztán villámlott is. David helyében már az elején visszafordultam volna, ugyanis kb. semmit sem lehetett látni az útból :D 
Beck is velünk jött (nagy örömömre), őt ki kellett tenni 1 mosodánál. Mert miért is lenne jó a tábori mosoda... David pedig elvitt bennünket. Beállitotta a GPSbe, hogy Berkshire Mall, elindultunk, erre a hülye iPhoneja elvezetett minket az erdő közepébe :D Úgyhogy olyan fél óra alatt meg is találtuk a plázát, ahol kitett. 

Az utunk - a WC után - a Targetbe vezetett. Nem is tudom, hogy hogy irjam le, hogy milyen is az az áruház - volt benne minden: ruha, műszaki osztály, piperecucc, gyógyszertár, iroszer... meg sok más. Itt vettem magamnak egy szemceruzát meg egy szempillaspirált. Otthonról ugyanis nem hoztam, féltem, hogy túl sok kilót nyom a táskámon :D :D :D A táborban nem is használnám, de utazás után jól szeretnék kinézni, ki tudja, lehet, hogy ezek segitségével fogom megtalálni a fekete hercegem :D:D 
Itt elég sok időt töltöttünk el, emiatt sem volt időnk a következő boltra, ahol csupa sok leárazás volt ruhák terén. Kb. a háromnegyed boltban 50%os leárazások voltak, a pólókat elnézve eleve kisebb árleszállitást alkalmaztak, ugyanis sorra át voltak húzva az eredeti árak... de fizetésnél kiderült, hogy még a tollal irt árnak is a felét kell számitani! Végül 2 pólót vettem 11 dollárért (ami kb. 2500 Ft) - Magyarországon 1 ilyen pólót nem vehettem volna 2500 Forintért sem. 

Az időnk elment, és sajnos jöhettünk is haza. Elég nagy fejfájással küszködtem, ráadásul este már dolgozni is kellett. Az elején sajnos még mosogatóban kellett lenni, mert Oriana és az öccse elmentek a gyerekekkel mozizni, úgyhogy még nem értek vissza. Miután visszaértek, akkor kezdhettem neki az igazi konyhai kisegitős munkámnak: ma este pizza volt, úgyhogy adagolni kellett kifele. Meg kancsókat mostam, aztán fel kellett söpörnöm a fél étkezőt :D Utána már nem is kellett semmit sem csinálni, fél 7kor el is szabadultunk :) 

Sajnos a holnapi nap mégsem lesz olyan jó, mint amilyennek gondoltam - ugyanis Becknek szabadnapja lesz, igy én fogok mosogatni. 

Ennyit a mai napomról :)

1 megjegyzés:

  1. Kis szőke hercegnőm, aki fekete herceget keres...! :D Az a spirál meg szemceruza biztos nagyot nyomott volna a bőröndödben :D Az Avonosok szerintem visítva sírnak hogy ennyire komoly vagy :D:D:D

    VálaszTörlés