Az egesz nap tok atlagosan telt. Rajottem, hogy ha a lassusag es az utalatossag fajna, akkor Oriana es Beck is reg meghalt volna. Oriana egyszeruen olyan lassan mosogat - de nem csak mosogatasra vonatkozik ez -, hogy a szajaban megalszik a tej. Ja, meg... a legnagyobb forgalomban lep ki a mosogatobol, hogy neki mindenkepp kavet kell innia, vagy eppen nem tetszik a szam, ami a telefonjan megy, vagy hasonlo finomsagok. Olyan is volt mar, hogy a total leegett tepsit kezdte el sikalni ahelyett, hogy beszedte volna a pultrol a kulonfele tanyerokat... na de sebaj, ilyenkor mindig ott van Dorika, aki beszedegeti :D Beckkel meg az a baj - ez delben tortent -, hogy epp evett, ratettem a tepsit a rekeszre, visszament a mosogatoba, erre fogta magat, attette a talcakat masik rekeszekbe, es ugy dobta be a gepbe :D hat mondom ez nem normalis... a nem normalissagra mar akkor rajottem, amikor a gep ajtajat csapkodja (aminek eleg nagy hangja van... es valoszinuleg a gepnek sem tesz jot...). Na mindegy.
A nap legnagyobb kulonlegessege az volt, amikor Sue megkerdezte, hogy nem akarok-e elmenni este Bowlingozni. Hat miert ne :) Jaimie is megkerdezte, hogy megyek-e. Mentem a Tundihez, o meg nem tudott errol semmit. Na mar most ugy szokott ez mukodni, hogy nekem nem mondanak semmit, hanem a Tundinek mondjak, mert o ugyis kinn van a konyhaban, es nem benn a meleg mosogatoban. De megtort a jeg, es en tudtam meg eloszor :D
Na szal este, a vacsi muszak utan indultunk is Bowlingozni. A varos nevet most hirtelen nem tudom, de autoztunk vagy fel orat. Jaimie kocsijat probaltam ki, de biztos vagyok benne, hogy legkozelebb Daviddel fogok tartani, mert kenyelmesebb a borules :D
Ericcel, Sueval es Tundivel voltam egy csoportban. 2 menetet jatszottunk, de sajnos a 2. menetre elegge lefaradtam, ugyhogy akkor mar nem ertem el olyan nagy sikereket. Az elso menetben viszont 2. lettem - na jo, Ericet ne is vegyuk bele a listaba, mert halalra alazott mindenkit, volt vagy 100 pontja, en meg asszem 58 ponttal voltam 2. :D
Ez tortent tegnap, jo volt vegre kiruccanni a taborbol valami olyan helyre, ahol mas ember is megfordul :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése