Bandit

2012. július 19., csütörtök

24. nap - Kiruccanás Great Barringtonba


12 munkanap után végre eljött a szabadnapom is. Reggel 9ig aludtunk Tündivel, majd felmentünk a konyhába és csináltunk tükörtojást. 10kor szépen lassan visszacammogtunk a szobába, majd kimentünk az irodába gépezni.  Tegnap este sikerült megcsinálnom a laptopomat is: kiderült, hogy 2 virusirto volt rajta, igy hát eléggé lelassitotta a gépet. Erre tegnap este jöttem rá, és le is próbáltam szedni az egyiket. Ma reggelre már be is gyorsult, olyan tökéletesen működik, hogy öröm nézni :)

Végre sikerült válaszolni a Couch Surfinges felkérésekre, a bostoni szállásom elvileg már megvan. 3 emberkénél fogok megszállni, akik között 1 finn csajszi van. A válaszomra még nem reagált az amúgy 32 éves srác, de remélem, hogy mihamarabb megteszi ezt is :) Washingtonra voltak jelentkezők, de az egyik eléggé idős volt (63), a többieknek meg nem nagyon van referenciájuk, úgyhogy velük inkább csak városban járkálnék. New Yorkra pedig ma dobtam fel 1 felkérést, remélem, hogy ott is találok 1 jó fej emberkét :) Bár oda először 1 éjszakás szállást keresek, mert 24ére tervezem a 2 napos Niagara kiruccanást.

Délben pedig sikerült kiruccannunk a táborból. Már napokkal ezelőtt letámadtuk a 2 sofőrt, hogy mennek-e ma valahova, sajnos csak Benny ment el (2 kiscsajt vitt az orvoshoz). Mondta, hogy max. 1 óránk lenne, mondtam neki, hogy nem baj, jó az is, csak vigyen minket ki a táborból :D Igy kerültünk ki Great Barringtonba, ami kocsival kb. 40 percre van a tábortól. Az eredetileg tervezett 1 órát leröviditette fél órára, igy Tündivel kb. futottunk boltról boltra. Először egy édesség boltba mentünk, ahol csupa jó dolgok voltak - pl. szalonnás ajakbalzsam, szalonnás nyalóka... :D Nagyon szivesen vettem volna ott pár dolgot ajándékba, de elég drágák voltak :( 





Bementünk még pár boltba a környéken (pár perces látogatások voltak ezek), majd elmentünk egy dm-szerűségbe, ahol Tündi dezodort, én pedig tusfürdőt vettem. Az eladó bácsika tök aranyos volt, megkérdezte, hogy honnan jöttünk, amikor mondtam, hogy Magyarországról, egyből mondta, hogy "Magyar Posta", azaz, hogy ezt a szót ismeri. És mondta, hogy reméli, hogy máskor is találkozik magyarokkal :)


A fél órának elég hamar vége volt, igy mehettünk vissza a meeting pontra, amit megbeszéltünk Bennyvel. Sok-sok várakozás után 1 óra 15 perc leteltével megérkezett Benny. Eléggé szar volt, ugyanis több boltot is megnéztünk volna, és nem azért mentünk el a táborból, hogy egy forgalmas út szélén álldogáljunk, hogy megvárjuk, hogy jöjjenek értünk. A telefonszámomat megadtam a srácnak, de amikor megtudta, hogy külföldi számom van, egyből nem akart azon hivni :D azért 1 SMSt mégis küldhetett volna, hogy ne várjunk ott rá... na mindegy. Megállt, majd elvitte fagyizni a 2 kiscsajszit. Ezen én eléggé meglepődtem, mert szerintem a kislányok megfázhattak, vagy nem tudom, de mindenesetre odafele elég "szépen" köhögtek... aztán a köhögésre a 2 gombócos fagyi... (1 gombóc kb. 1.5x akkora, mint otthon). Na nem baj. Én nem ettem, mert tegnapelőtt is voltunk fagyizni 1 farmon, és valahogy az kielégitette a heti fagyi-adagomat :D

Ennyit a tegnapi napról :)

2 megjegyzés: