12 munkanap után végre eljött a
szabadnapom is. Reggel 9ig aludtunk Tündivel, majd felmentünk a konyhába és
csináltunk tükörtojást. 10kor szépen lassan visszacammogtunk a szobába, majd
kimentünk az irodába gépezni. Tegnap
este sikerült megcsinálnom a laptopomat is: kiderült, hogy 2 virusirto volt
rajta, igy hát eléggé lelassitotta a gépet. Erre tegnap este jöttem rá, és le
is próbáltam szedni az egyiket. Ma reggelre már be is gyorsult, olyan tökéletesen
működik, hogy öröm nézni :)
Végre sikerült válaszolni a Couch
Surfinges felkérésekre, a bostoni szállásom elvileg már megvan. 3 emberkénél
fogok megszállni, akik között 1 finn csajszi van. A válaszomra még nem reagált
az amúgy 32 éves srác, de remélem, hogy mihamarabb megteszi ezt is :)
Washingtonra voltak jelentkezők, de az egyik eléggé idős volt (63), a
többieknek meg nem nagyon van referenciájuk, úgyhogy velük inkább csak városban
járkálnék. New Yorkra pedig ma dobtam fel 1 felkérést, remélem, hogy ott is
találok 1 jó fej emberkét :) Bár oda először 1 éjszakás szállást keresek, mert
24ére tervezem a 2 napos Niagara kiruccanást.
Délben pedig sikerült
kiruccannunk a táborból. Már napokkal ezelőtt letámadtuk a 2 sofőrt, hogy
mennek-e ma valahova, sajnos csak Benny ment el (2 kiscsajt vitt az orvoshoz).
Mondta, hogy max. 1 óránk lenne, mondtam neki, hogy nem baj, jó az is, csak
vigyen minket ki a táborból :D Igy kerültünk ki Great Barringtonba, ami
kocsival kb. 40 percre van a tábortól. Az eredetileg tervezett 1 órát
leröviditette fél órára, igy Tündivel kb. futottunk boltról boltra. Először egy
édesség boltba mentünk, ahol csupa jó dolgok voltak - pl. szalonnás
ajakbalzsam, szalonnás nyalóka... :D Nagyon szivesen vettem volna ott pár
dolgot ajándékba, de elég drágák voltak :(
Bementünk még pár boltba a környéken (pár perces látogatások voltak ezek), majd elmentünk egy dm-szerűségbe, ahol Tündi dezodort, én pedig tusfürdőt vettem. Az eladó bácsika tök aranyos volt, megkérdezte, hogy honnan jöttünk, amikor mondtam, hogy Magyarországról, egyből mondta, hogy "Magyar Posta", azaz, hogy ezt a szót ismeri. És mondta, hogy reméli, hogy máskor is találkozik magyarokkal :)
A fél órának elég hamar vége volt, igy mehettünk vissza a meeting pontra, amit
megbeszéltünk Bennyvel. Sok-sok várakozás után 1 óra 15 perc leteltével
megérkezett Benny. Eléggé szar volt, ugyanis több boltot is megnéztünk volna,
és nem azért mentünk el a táborból, hogy egy forgalmas út szélén álldogáljunk,
hogy megvárjuk, hogy jöjjenek értünk. A telefonszámomat megadtam a srácnak, de
amikor megtudta, hogy külföldi számom van, egyből nem akart azon hivni :D azért
1 SMSt mégis küldhetett volna, hogy ne várjunk ott rá... na mindegy. Megállt,
majd elvitte fagyizni a 2 kiscsajszit. Ezen én eléggé meglepődtem, mert szerintem
a kislányok megfázhattak, vagy nem tudom, de mindenesetre odafele elég
"szépen" köhögtek... aztán a köhögésre a 2 gombócos fagyi... (1
gombóc kb. 1.5x akkora, mint otthon). Na nem baj. Én nem ettem, mert
tegnapelőtt is voltunk fagyizni 1 farmon, és valahogy az kielégitette a heti
fagyi-adagomat :D
Ennyit a tegnapi napról :)
A képek alatt nem látszik a szöveg, csak ha kihúzod, csak mondom...;)
VálaszTörlésDe mar latszik, mert eszrevettem :P
VálaszTörlés