Bandit

2012. július 12., csütörtök

18. nap - Elmennek a gyerekek, elmegy a konyha :)

Miutan 12 orat aludtam, 7:45kor felkeltem, bar eleg nehezen ment. Szerintem meg tudtam volna olyan 1-2 orat aludni, de majd legkozelebb :D

A reggel szokasosan indult a konyhaban. Jott be Rob (nem tudom igazabol, hogy kulonosebben mit csinal, de jooo a faszi :D Na, de nem ez a lenyeg. Szerintunk 35 eves lehet, de mas szerint 45 :D es felesege is van... na mindegy, tenyleg nem ezen van a hangsuly :D ), es felirta a hutore, hogy milyen csoportok mennek el (van 1 kulon taborozo hely, es oda szoktak kimenni. De van, amikor kulon varosba mennek el, es nincsenek itt). Ott ugyanis minden rajt van, hogy mikor ki nincs kajakor. Igy, mikor elment, megneztem, es vagy 5 csoport nem volt felirva, hogy se ebednel, se vacsinal nem lesznek :D ugyhogy csak kemeny 65 emberre kellett foznunk. Ebbol kifolyolag eleg hamar vegeztunk is, igy a fiuk ugy dontottek, hogy elmegyunk egy folyohoz, es furdunk :) en is mentem, es most vigyaztam, hogy ne egjek le :D A legjobb igy is az ut volt. David kocsijaval mentunk, mindenhol borules... :D kinzas volt belole kiszallni. A folyonal volt ott 2 pasi, akikre a csajok elegge beindultak, de nekem nem tetszett egyik sem :D


Amugy a fonok tegnap is, es ma is nagyon megkoszonte, hogy tegnap bementem dolgozni... hat mondom ugyan, semmiseg... de jobban orulnek 1 szabadnapnak a koszongetesek helyett :D a sofor ugyis allandoan azzal zaklat, hogy mikor van szabadnapom :D (eleg fura, hogy a konyhafonok holnap fogja tolteni a 2. szabadnapjat a heten, ugyhogy lehet, hogy rakerdezek, hogy mikor kapom meg a szerda helyetti napomat :D )

Ma mas nem tortent velem, lassan visszamegyek a szobaba, Tundi szerintem azt sem tudja, hogy hova lettem :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése