A mai nap elegge lajtos volt. Reggel 1 oraval kesobb kellett menni (mint minden vasarnap). Kicsit elobb keltem fel, ugyhogy olvastam egy kicsit, mielott meg elindultam volna a konyhaba. Az Egy Gesa Emlekiratait kezdtem el olvasni meg otthon, ma sikerult teljesen kivegeznem a konyvet. Delutan mar egy masikat kezdtem el, ami Amerika 2001es tamadasarol szol. Eddig nem olyan erdekes, remelem, ez hamarosan meg fog valtozni.
Az ebednel megtortent az idei legnagyobb kiborulasom, csupan par hulye konzerv miatt :D Ugyanis azokat is el kell mosni, aztan le kell imadkozni a tetejet a konyhaban levo vas valamivel. A nagy konzervekkel nincs is semmi gond, azt konnyeden le lehet szedni, de ebben az esetben kicsiket kaptam. Mar az problemat okozott neki, hogy nagy erovel csaptam ra a vas izet, igy behorpadtak a konzervek. Raadasul nem is vagta oket. A 6. ilyen utan elkapott a harci ideg, felemeltem az osszes konzervet, es visszavittem a mosogatoba, es kulontettem ugy, hogy nem nyomtam ossze.
Vacsikor pedig elert a legnagyobb csalodas. Elszoltam magam Jaimienek, hogy ki tetszik... illetve kitalalta annyibol, hogy azt mondtam, hogy nincs az ebedloben. Elegge hihetetlen modon PONT a Szerelmem nevet mondta :D na mindegy. Gondoltam, ha mar lebuktam, megkerdezem, hogy van-e csaja :D mert joban vannak... es mi volt a valasz?? persze, hogy van :D -.- Na mindegy, ilyen az en szerencsem...
Ja, azt meg nem mondtam, hogy taborunkban dolgozik Vilmos herceg es Emma Watson is :D Total hasonmasok, de komolyan... bar ma neztem, hogy Vilmos herceg lehet, hogy inkabb Jenson Buttonra hasonlit, na de sebaj :D De sajnos errol a Vilmos hercegrol nem tudtuk kideriteni, hogy hany eves :( De o tuti nem 30 felett van :D Aztan ki tudja...
Mas nem tortent ma, most epp itt ulunk az irodaban Tundivel, elvben 9kor atnezunk Timhez, hogy jatsszunk 1 kicsit. Catanozni nem sok kedvem van, de szivesen levernek valakit Mortal Kombatban :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése