A keddi nap reggelén kivételesen semmi bajom nem volt Oriana
munkájával - viszont Beckével annál több. Még mindig nem fejezte be a gép
csapkodását, és újabb mániája, hogy elinditja a gépet, betesz 1 rekeszt, és
utána leállitja. Eldöntöttem, hogy holt nem érdekel, hogy mikor hogyan inditja
be a gépet, amikor eszek (úgyis tudom, hogy azon van, hogy ne egyek...). Ha
beinditja, akkor szépen lassan, mégkényelmesebben kezdek el enni, és csináljon
azt, amit akar, nem érdekel, ha egymásra tornyosulnak a rekeszek és szétszedik
a falat :D Nem tudom, hogy miért fájdalmas neki 5 percet várnia, amig megeszem
a kajám, ráadásul a gyerekek is esznek még akkor, totál nem kell a hajtás.
Szünetben pedig végig az irodában csücsültem arra várva, hogy
jöjjön az Upsz kocsi (UPS), és hozza a laptopom :D Neten irták, hogy hajnali
5kor inditották el Springfieldből (ami 1 órára van a tábortól), 10kor még
mindig nem volt sehol :D Miután kiakasztottam vele az igazgatónőt is,
visszajöttem a szobába, beültem az ablakba és stiröltem az utat, hogy milyen
járművek közlekednek az iroda fele :D Természetesen nem jött semmi Upsz kocsi,
és 1.5 órát időztem az ablak előtt semmit sem csinálva :D
A délutáni szünetet szintén igy kezdtem el. Fél 2 -
háromnegyed 2 fele végeztünk, miután megint zaklattam Cindyt, az igazgatónőt,
eljöttem hajat mosni, és folytattam az ablakban ülést. Végül 14:10 perckor
feltűnt az Upsz kocsi, és rohantam kifele az irodához :D És igen, meghozták
Lendyt :') El is kezdtem a fontosabb programok feltelepitését, és örömmel
vettem észre, hogy egy csomó játékot felpakoltak eredetileg a gépre - ami nem
Microsofttól származik.
A konyhások keddre is terveztek egy kis kiruccanást,
mégpedig piálni akartak. Mondtam Tündinek, hogy én nem megyek el
semmiképpen. Tim valahogy ezt megtudta,
rá is kérdezte, hogy miért nem akarok menni, megmondtam neki, hogy azért nem,
mert szar érzés, hogy mindenki ihat akármit, én meg ott lapitok különcként egy
pohár kólával. Aztán olyan negyed óra
múlva jöttek is be a mosogatóba, és megkérdezték, hogy szeretnék-e menni
fagyizni... hát mondom miért is ne? :) Úgyhogy az este fagyizni mentünk egy
farmra, ahol volt láma, szamár, kecske, bárány, tyúk, tehén és nyúl is. Mázlink
volt, mert a tábor gyermekei is pont oda mentek, és az igazgatónő is ott volt,
igy megúsztunk 3-4 dollárt, mert fizették a tábor pénzéből :D Én Mint
Chocholatet és Peppermintet ettem édes tölcsérrel.
Miután megnéztük az állatokat leültünk, és beszélgettünk:
David (a gyerekfelügyelő), Benny (a fiatal sofőr), Oriana, Tündi és én. Benny
eléggé érdeklődött a magyar szavak után, úgyhogy magyart tanitottunk :D pl.
hogy vagy, köszönöm, jól, szia, sziasztok, szivesen... a köszönömöt speciel
elég jól ki tudták mondani, amin csodálkoztam is :D Aztán játszottunk egy
kicsit. AIESEC táborból már ismerős volt ez a játék: a tenyerünket rátettük az
asztalra, és ütögettük. 1 ütéskor a következőnek kellett ütnie, 2 ütéskor
megfordult a kör, és az előzőnek kellett ütnie, öklözéskor pedig kimarad a
következő kéz. Benny elég jól nyomta (eléggé zene-lélek, gitározik, de lehet,
hogy még dobolhat is, mindenesetre ritmusérzéke van bőven), ő mindig benn volt
a nyertesek között :D Az 1. menetben én is nyertem :)
Visszafele (odafele is) David kocsijával jöttünk: David,
másik David, Tündi, én. Odafele végig énekeltek, visszafele pedig a kajákról
beszélgettünk, hogy mit eszünk reggelire... szóba jött a fluff is, ami itt az
USAban van (k**** édes valami), de nálunk nincs. És megkérdeztem, hogy mi a
fluffy jelentése :D vagy negyed órán keresztül mesélték a fiúk, hogy az mit
jelent, meg rátértek a flufferre is... na mondom jóóó :D
Szép nap volt ez, főleg a 2. fele volt a jó :) Este
átmentünk egy kicsit Timhez, és Mortal Kombatoztunk Tündivel :D
Mostmár biztosan jól érzed magad, hogy ott van melletted Lendy...:D
VálaszTörlésAsszem sose tudjuk meg mi az a fluff :) Pedig nagyon érdekelne :)
VálaszTörlésSütire való elég sűrű massza... amit elég sokan üresen esznek, de szerintem borzalmas :D
VálaszTörlés