Bandit

2012. július 7., szombat

12. nap - Huzos pentek

A penteki napomrol nem lehet elmondani azt, hogy ugy kezdodott, mint a tobbi. Oriana ugyanis szabadnapon volt, igy egyedul voltam a mosogatoban. Most eloszor probaltam ki, hogy milyen is elol lenni 1 muszakon keresztul - hat szar :D David jott be segiteni, ami eleg idegesito volt, mert vegig ott tancolt, stb. stb., a pakolast meg hulyen csinalta. A vege fele mondtam neki, hogy nyugodtan kimehet, el tudom tenni a maradek par tepsit, megkoszonte, es sajnaltatta magat, hogy mar fel 7 ota benn van a konyhan, kiment... erre eszrevettem, hogy a kanalak, villak es kesek ott vannak elpakolatlanul, a gyerek meg kinn labatlankodik a Tundinel. Hat elegge elkapott a harci ideg, de mondom jolvan, szusszaa... 

A konyhai munka este is sok volt, amikor pizzasutes volt. Megszamoltam: 22 total leegett tepsit kellett elmosnunk. Az elejen lattam, hogy sosem leszunk keszen, mert ugyebar Beck nem szereti, ha en is ott vagyok elol. A 10. tepsi korul vettem eszre, hogy nem mosta el rendesen, es akkor jottem ra 1 jo technikara, hogy nem kell 10 percig szenvednie, hanem kicsit megkaparja, bekuldi a gepbe, ami rakuldi a tepsire a forro vizet, miutan kijon, akkor meg konnyen meg tudjuk sikalni. Igy vegeztunk eleg hamar (az eredetihez kepest). 

Az este megneztuk Szerelmemet Facebookon :D meg is talaltuk. Elegge ledobbentem, mert mint kiderult, nem 23 eves, hanem 33 :o Eleg nagy sokkot valtott ki belolem, mert abszolut nem nez ki annyinak :D Ugyhogy 1 csitri vagyok hozza :( :D

Ennyit a penteki naprol :)

2 megjegyzés:

  1. Hogy mennek ezek a napok... Már két hete ott vagy :) Remélem hamar elmegy a még hátralévő idő. Azért is hogy hamar itthon legyél, meg már nagyon elegem van ebből a forróságból :)
    Anyukád :)

    VálaszTörlés
  2. Biztos hamar elmegy :) Lassan jonnek a hurrikanok, meg hasonlo dolgok... :D:D (na nem am) Forrosag most itt nincs, most eppen borult az ido.

    VálaszTörlés