Végre eljött a vasárnap és a szabadnap ideje. Épp jókor jött, ugyanis szombaton egész nap ablakot pucoltunk, a jobb kezemen 2 ujj úgy elzsibbadt, hogy már nem is éreztem. A körmöm is eléggé fájt... na de nem baj, íme egy nap, ami elegendő időt adott ahhoz, hogy mindez elmúljon, ugyanis amint véget ér a pihenés, ismételten mehetünk vissza ablakokat mosni - még legalább 1 napig. Kicsit fura, hogy le kellett mosni az ablakokat, legalábbis a gyerekeknél. Petra 1991-ből is talált feliratokat az ablakokon, úgyhogy azóta nem hiszem, hogy nagyon mosták volna őket, legalábbis nem magyar módon - azaz normálisan :D Nem akarom bántani az ittenieket, de egyik nap az egyik kolléga elvileg felporszívózta a gyerekházakat, ennek ellenére tele volt a legtöbb pókhálóval és kosszal.
A tábor előtt, mielőtt beindulna a "normális" mosás, szabadnapokon mindig el fognak vinni az egyik városba, ahol kimoshatjuk a ruháinkat és elmehetünk enni :D Ugyanis a mosás kicsit hosszabb idő, a pizzázó pedig mellette van, így hát kénytelenek vagyunk bemenni enni :D Aztán a heti bevásárlást is nekünk kell elintézni. Ezen a szabadnapon pizzát ettem, csirke és brokkoli is volt rajta, ezen felül nem emlékszek már semmire. A lényeg, hogy finom volt, és sok :D először a közepes pizzát akartam megvenni, hiszen a kicsi pizza olyan kicsi szokott lenni... de nem volt eszemben, hogy a nagy országban még a kicsi pizza is nagy. Végül Mike, az irodás fiú valahogy rávitt a kicsi pizza útjára, úgyhogy azt rendeltem végül, ami jó döntésnek bizonyult, ugyanis fullig laktam. A szórakozás hátralevő részében boltoztunk, meg elmentünk sört venni. Míg nem érkeznek meg a gyerekek, addig ihatunk alkoholt a táborban, utána nem. Petra hozta fel az ötletet, meg akart kóstolni egy amerikai sört mindenképpen.
Miután visszaértünk a táborba, lementünk a tóra 2 videót felvenni. Ismételten belevágok egy gyakorlati programba, és mostanában olyan helyeket találok, ahol kérik a videós bemutatkozást is. Így összedobtam egyet Malajziába, és USA-ba is. Készült néhány nem elküldhető változat is :D A következő videót angolul tudóknak jobban ajánlom.
Jó lenne, ha már eredmény is lenne a sok jelentkezés után. Idén nem a tábor utolsó napján szeretném megtudni, hogy hova mehetek októbertől :D
Petrával pedig rákaptunk a Honfoglalóra, napok óta esténként alázzuk a tömeget :D (vagy esetenként fordítva :D )
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése