Még tegnap délután mondta Kaylan, hogy ma jönnek fixálni az internetet maximum 11 órakor. Reggelinél csörgött is Kaylan telefonja, hogy jönni készülnek, 9-re itt is lesznek. Mi pedig kikaptuk a feladatot, mégpedig, hogy az iroda tetején lévő ruharaktárban pakoljunk össze, mert tavaly mindent csak kimostak, de nem pakoltak el. Nekem tetszett a feladat, mert nem volt fárasztó, másrészt első kézből fogok értesülni a visszatérő internet híréről, és akár még munka közben is rá-rá tudok nézni az e-mailjeimre és a Facebookra :D Így is történt. Ebédig elvoltunk a fenti dolgokkal, szépen összerámoltunk mindent, és a netet is sikerült megcsinálni a Verizonnak, akik kb. egy tűzoltós autóval jöttek ki a táborhoz :D
Délutánra pedig egy másik nagyon jó munkát kaptunk: végig kellett járni a házakat, és fel kellett írni, hogy hol vannak problémák: hol van kitörve az ablak, hol nem ég a lámpa, hol kell megjavítani a szúnyoghálót, hol pittyeg a tűzjelző, és hasonló finomságok. Ezzel el is voltunk 4 óráig. Utána pedig jöttünk is be az irodába, hogy pótoljuk az elmúlt 1 napban kieső internethasználatunkat :D
Ennyit mára, holnap jön a 6. nap, ahol több, mint valószínű, hogy egész napos ablakpucolásból fog állni. Ugyanakkor az utolsó nap lesz a héten, vasárnap ugyanis szabadnaaap! Mike, az irodás fiú jönni fog értünk, és elvisz minket a mosodába, valamint elvileg egy pizzázóba, és bevásárolni a jövőhétre. Oda már jobban kell tervezni az étellel, ugyanis jövőhéten szombaton megérkezik a Laci is, aki iszonyatos mennyiségű ételt képes megenni. Amennyit dolgozik, ezen nem is csodálkozom.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése