Bandit

2015. június 12., péntek

2. nap - Megérkezik Petra is

Jó volt a hosszú alvás. Fél 9 körül keltem fel. Úgy döntöttem, hogy felmegyek reggelizni, utána felsöprök néhány staff házat. Kicsit furán éreztem volna magam csak lézengeni a tábor területén, míg a többiek dolgoznak. Legalább pár házzal kevesebbet kellett megcsinálniuk. 

11kor viszont az irodában kellett lennem, hiszen indultunk a Petra elé Winstedbe. Pontosabban nem is érkezhettünk volna oda: a busz elé kanyarodtunk ki, így Petra nem járt úgy, mint ahogy én jártam. Miután bepakoltuk a cuccát a kocsiba, indultunk is bevásárolni, ahol a már összeírt listám szerint összeszedtük a cuccost, meg még pár extra dolgot is vettünk, amit Petra nézett ki magának. 

Cindy mondta, hogy mivel elég éhes voltam előző nap, ezért elmegyünk egy étterembe, hogy Petrának ne kelljen kivárnia, mire megérkezünk a táborba. Mondtam neki, hogy szerintem a Petra nem az az éhenkórász lény, mint ami én vagyok, ezért szerintem nem muszáj a vásárlás elé tenni az éttermet - de, ha megjön, akkor megkérdezzük tőle, had döntsön ő. Én úgy vagyok az evéssel, hogy bárhol bármikor :D De végül az evést vásárlás utánra hagytuk. Panírozott királyrákokat kértem sültkrumplival és valami káposztasalátával, ami édes volt :D nagyon finom volt, nem bántam meg, hogy azt választottam, pedig nagyon nagy volt a választék. Ebéd után indultunk is vissza a táborba, ahol Petrának megmutogattam az alap dolgokat - mégpedig egy 10 perces zuhé után. 

Az este elvégeztük a szükséges I-94es nyomtatvány kitöltését és kinyomtatását, gépeztünk egy kicsit, és mentünk aludni. Nekem másnap dolgoznom kellett, ő viszont még aludhatott egy kicsit. 

Este Petra kicsit félt a szobában, különös hangokat hallott, utána meg a repülőtől kezdett el félni :D De aztán sikerült lenyugodnia, és nem volt semmi gond :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése