Elkezdődött az igazi munka: a házak felsöprése. Illetve választhattam, hogy söpörni vagy porszívózni szeretnék-e. Hát persze, hogy a söprést választottam. Egyrészt gyorsabb is, nem kell pókokkal olyan szinten interaktálódnom, valamint van lehetőségem plusz pénzkeresetre :D Nagyon sok helyen ott voltak a centesek, nap végére már $1.50-t is találtam körülbelül. Úgyhogy a következő Arizona teámra már meg van a pénzem :D A kezemet szétsöpörtem, vízhólyagos lett, nap végére meg már ki is szakadt.
Petra pedig kitakarította a fürdőt, ugyanis én addig nem jutottam el. Az alap WC lemosást megcsináltam, de azon kívül nem nagyon takarítottam ott akármit is. A szobában is alaposan lemosta a szekrényeket, szerintem évek óta nem volt egyik sem ennyire letakarítva :D
Este ismételten kockultunk, és Petra is felkészült a következő napra, amikor már neki is el kellett kezdenie a munkát.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése