Bandit

2015. június 21., vasárnap

13. nap - Laci megjön

Már csak 1 napot kell túlélni és szabadnap! A reggel nem kezdődött a legjobban, nekem fürdőszobákat kellett takarítanom. Jobban mondva 2 ház fürdőjét, mert a többiben még nem volt víz. Ez az a munka, amire az életben nem ajánlanám fel magamat, nem 1 házban állt 9 hónapig a víz, néhányban van valami piros folyadék, és akkor még ezek jobbnak nevezhetők... valamelyikbe fulladt bele egér is. Na mindegy, Hawaii-ért mindent. 

Az első házba bementem, ahol a zuhanyzó csöpögött, nem lehetett elzárni. Mivel jég hideg volt, eléggé felhúztam rajta az agyam, ráadásul már vagy egy hete láttuk, hogy csöpög a víz, szóltunk, hogy javítsák meg, de nem történt semmi. El akartam kezdeni pucolni a WC-ket, de aztán kiderült, hogy a tartályt meg nem tölti a víz, úgyhogy át is lettem irányítva a másik házhoz, hogy csináljam ott a fürdőt, mert ott van víz. Hát igen, megcsináltam, szerencsére az állapotok emberiek voltak. Miután végeztem, az előző napi munkát befejeztem, szépen berendeztem a házat és mentem megkeresni a többieket, hogy adjanak valami iránymutatást a következő teendővel kapcsolatban. Elkezdtünk matracokat cipelni, majd ágykereteket, és lábakat. 1 újabb házat berendeztünk, és mondta Mat, hogy mivel nincs annyi dolog, ezért délután nem kell dolgoznunk. Nem kicsit örültem :D Ráadásul Laci is jött délután, úgyhogy vele is tudtunk lógni. 

Mindenki elment a táborból, aki csak tudott, így 3-an maradtunk, ráadásul csak magyarok :D Sétáltunk a táborban, körülnéztünk, Laci felmérte, hogy mit kell megcsinálni a nyár folyamán. Aztán felmentünk konyhára főzni. Az összes hűtőben található zöldségből rakottast csináltunk. Kicsit fura volt a paradicsommal enni a krumplit meg a tojást, de azért ehető volt :D 

Este pedig összefeküdtünk filmet nézni, ahol a Laci azonnal bealudt. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése