Ez a nap... hát nem semmi volt :D Főleg az este volt nagyon
jó, de az elejétől kezdem, hogy ne legyen össze-visszaság :) Reggel kivételesen
konyhára kellett mennem, ugyanis tegnap este szólt Tim, hogy legyek én a
konyhán, Oriana meg mosogatni fog. Úgyhogy 8 helyett negyed 8ra mentem, ami elég rossz volt,
főleg, hogy tegnap este elég későn tudtam elaludni. Full álmosan bementem az
emberek közé, azt sem értettem, hogy ki mit akar, hogy mit csináljak... úgyhogy
elég kellemetlenül éreztem magam, és jobb szerettem volna egyedül lenni.
Ennyiből jobb is a mosogatóban lenni reggel, mert legalább ott felébredek,
utána meg nincs gond a kommunikációval. De igy... na mindegy, lement a reggeli
azért :)
A déli műszak sem volt olyan rossz, sőőőt! :) Az ebédről
annyit, hogy valami kifli féleséget adtunk zöldség-hús keverékkel (kb. olyan
beütése van, mint a hotdognak), úgyhogy előszeretettel használják a ketchupot,
vagy éppen a csipős szószt. Legtöbbször Suenak segitek adagolni, most is ezt
tettem :) Egyszer csak jött Vilmos herceg, és kérte a csipős szószt... ment Sue
a hűtőhöz, én meg - kihasználva az alkalmat - Oriana elé furakodtam, hogy nekem
adja oda Sue a csipős szószokat :D Éééés iggen, nekem adta oda, és én adtam oda
Vilmos hercegnek őket *.* Az örömöm nagy volt, mert rámmosolygott, és mondta,
hogy köszöni :D hát innentől kezdve a műszak vigyorogva telt el. A legjobb
szemlélő a Tündi volt, ugyanis ő végignézte, mig mindhárman ráesünk a hűtőre :D
: Sue ment kivenni, de már Oriana is ott volt, hogy kivegye, én meg ki akartam
rakni :D:D Sue persze tudta, hogy miért tolakodok annyira, utána meg is
köszöntem, hogy nekem adta oda a szószokat :D Aztán utána meg megint visszajött
valamiért Vilmos, és akkor Sue leállt vele beszélgetni... én hátulról figyeltem
az eseményeket, próbáltam kevésbé feltűnő lenni, hogy bámulom Vilmost, mint
állat :D Suenak is úgy mondom, hogy Prince William, aztán egy idő után mondta,
hogy amúgy Max-nek hivják. De végülis ezt tudtam is, ugyanis már tegnap
lecsekkoltuk őt Facebookon :D
Az esti műszak elég vicces volt. Fokhagymás kenyér volt
Bolognai spagettivel. Tudniillik, hogy ezt a fokhagymás kenyeret eszik, mint a
gyerek a csokit - és nem is csodálom, ugyanis én is annyit eszek belőle, hogy
elég vacsorának is :D Ilyenkor a gyerekek terén is folyik a
"zabálás". Ez be is bizonyosult, amikor jött 1 gyerek - bár
felügyelő, mégis szerintem fiatalabb lehet, mint én.., és tömve volt a szája
ezzel a fokhagymás kenyérrel :D hát én ott 1 helyben elkezdtem visitani a
röhögéstől :D A gyerek is próbált nevetni, Sue mondta neki, hogy nyugodtan egye
meg, és utána mondja, hogy mi kell neki :D aztán elment a gyerek, és nem jött
vissza :D A másik vicces incidens pedig az volt, amikor 1 kisfiú táborozó
odajött a pulthoz, vette a levegőt, hogy kérdez, már néztünk rá Sueval, hogy mi
a baja, erre a gyerek mondta, hogy "oké", és elment :D Hogy mondjak
valamit Vilmosról is... előszeretettel nézegettem az ő irányába, amikor vittem
ki a kancsókat... na egyszer előszeretettel nézett ő is vissza rám, amitől
szerintem én eléggé vörössé változhattam... :D
Mivel délután nem volt kedvem 4 e-mailre válaszolni, úgy
döntöttem, hogy vacsora után ismét kimegyek egy kicsit gépezni, megirom a
válaszokat, és mindenki boldog lesz. Ki is mentem, ehhez a 4 e-mailhez jött még
egy 5. is... :D aztán pont bement az irodába Vilmos :D onnantól kezdve nem
birtam magammal. Ráadásul Melindával beszéltem, aki azt akarta, hogy mutassam
meg webkamon a gyereket :D felvettem
Melindát Skypera, és elkezdtünk webkamerázni. Közben egyedül lettem az
irodában, visitoztunk a röhögéstől Melindával :D de sajnos csak látni tudtuk
egymást, mert valamiért nem hallottuk a másikat :( Aztán bejött az egyik
vizimentő, akit Tündivel "Kiccigánynak" neveztünk el. Amikor idejött,
elég világos volt (szerintem mexikói lehet, mert eléggé nyomatja a spanyolt a
telefonban... :D ), de most már elég fekete a gyerek :D Na hát szerintem ő elég
hülyének nézhetett minket, Melinda őt is látni akarta :D oldalról meg is tudtam
mutatni, elölről nem :D
Egy idő után bejött Vékonyka - egy új egyén, szerintem 35ös
(azaz Robbie) helyére jöhetett... - és elém nyomott egy jókora pizzás dobozt,
hogy kérek-e pizzát. Hát mondom persze, miért ne. Eléggé meglepődtem, mert
máskor köszönni sem szoktunk egymásnak, most meg pizzát nyom a kezembe... Aztán
bejött ismételten Vilmos :D Leültek a géphez (ami most már totál látható volt
Melinda számára), és az olimpiai futást nézték. Gondoltam gonoszkodok 1 kicsit,
és megkérdeztem a végén Vilmost, hogy szereti-e a vizilabdát. Mondta, hogy hát
megvan vele, meg mittudomén, és mondtam, merthogy ma Magyarország leverte az
USAt vizilabdában. Ő csak mosolygott, Vékonyka meg egy csaj elkezdett
dúlni-fúlni, hogy ez hogy történhetett, meg, hogy ezt ők nem is hallották :D
Aztán elkezdtünk beszélgetni Vilmossal, kérdezte, hogy Magyarországnak mióta
van jó vizilabda csapata, kibeszéltük, hogy Magyarország a vizilabda és a
kézilabda helyett a focit támogatja, ami elég gyér... kiveséztük az érmeket is
(az érmeink számát sajnos megfeleztem, a 8 helyett 4et mondtam, úgyhogy
legközelebb 1 dolog, amit tudnék neki mondani :D), aztán megállapitottuk, hogy
azért 1. az USA (azaz 2.), mert elég nagy ország, igy elég sok jó olimpikon is
van itt. Ez volt az esti élményem, remélem, hogy lesz még ilyenre alkalmam,
hogy Vilmossal együtt leszek az irodában, és tudunk beszélgetni :D Ő sokkal
barátságosabb, mint Puma, úgyhogy nem is félek beszélgetést kezdeményezni.
Ennyit mára, legyetek jóók :)
És az a kiscigány az hogy néz ki?? És hány éves kb.? :D Csak mert tudod, hogy imádom a spanyolokat!! *-*♥♥♥XD
VálaszTörlésNem kiscigány, hanem Kiccigány! :D Amúgy kb. annyi lehet, mint én... és attól, hogy spanyolul beszél, nem biztos, hogy az, sőt :P
VálaszTörlésNa te álnok nőszemély! Tisztán emlékszem rá, hogy te ajánlottad fel, hogy csekkoljam le az embereket és nyilván nem utasítok vissza egy ilyen ajánlatot.. :D (Mellesleg remélem, gyakorlod a webkam észrevétlen mozgatását) Ja és igazán megemlíthetted volna a 'kosarazó Vilmos' című remekművedet is, valamint a fura ücsijüket, ami a Sprite-ra hasonlít. Kellő tájékoztatást kérünk az itthoniaknak! :D
VálaszTörlésNa asszem most fény derült a turpiságomra! :( A képet lefényképezem és felteszem ide :D
VálaszTörlés