Ma kiköltöztettek. Lement az utolsó vizsgám - ami 4es lett, úgyhogy örülök, mint majom a farkának... -, így már jobban érzem, hogy közeleg a vasárnap is Amerikával együtt. Már lassan kezdem azt érezni, hogy izgulok a repülés miatt, hiszen még úgysem repültem. Valamint, hogy mi lesz akkor, ha nem fogom jól érezni magam? Nem tudok akármikor hazajönni...
Így utolsó napomon gondoltam, hogy bejövök az AIESEC irodába. Reméltem, hogy valaki itt lesz, de sajnos nem. Így hát elkezdtem ügyködni, és egy jó nyarat kívánó papírt tettem ki az AIESEC falra :) KVIKgyó is itt van a nyakamon, annyira fog hiányozni :( Most lehet, hogy hülyének néztek, de mióta visszaszereztük 1. bevonó táborban a BME-sektől, azóta a szívemhez nőtt <3
Így utolsó napomon gondoltam, hogy bejövök az AIESEC irodába. Reméltem, hogy valaki itt lesz, de sajnos nem. Így hát elkezdtem ügyködni, és egy jó nyarat kívánó papírt tettem ki az AIESEC falra :) KVIKgyó is itt van a nyakamon, annyira fog hiányozni :( Most lehet, hogy hülyének néztek, de mióta visszaszereztük 1. bevonó táborban a BME-sektől, azóta a szívemhez nőtt <3
Holnap pedig megyek haza, már alig várom, hogy összepakolhassam a bőröndömet :) Habár még pár ruhát ki kell mosni, na meg nincs még hálózsákom sem...
A napokban feldobtam Couch Surfingre 1 requestet, hogy valaki adjon szállást Bostonban. Egy arlingtoni emberke írt, hogy bár szállást nem tud adni, de szívesen találkozna velem, és szívesen eljönne velem a Harvard Egyetemre, és ugyanakkor ingyen be tudna juttatni a Népművészeti Múzeumba. Elég jól hangzik, megnéztem, hogy pont lesz egy kiállítás a japán kultúráról :)
Kvikgyooora vigyázni fogok :))
VálaszTörlésHelyes, helyes! :)
VálaszTörlés