Bandit

2012. június 8., péntek

Kezdetek


Hogy honnan jött Amerika? A kiinduló dátum október 14-e volt, amikor Reni elvitt a pesti Camp Leaders összejövetelre. Sokat mesélt a saját táboráról, és biztos volt benne, hogy a következő nyáron, azaz idén ismételten visszamegy. Mondta, hogy menjek, de először elhessegettem ezeket a gondolatokat. 

A bulin viszont kezdett megváltozni az erről alkotott véleményem, amikor képeket vetítettek. Ugyanakkor nagyszerű volt a hangulat, ami szintén befolyásolta a döntésemet. Aztán nem is vártam túl sokat, következő héten már regisztráltam is a Camp Leaders honlapjára, amikor még akciósan be lehetett lépni a programba. 140 ezer Forintot kalkuláltak, hogy annyit kell kifizetni az egész programra - mondtam, why not? Hisz most már majdnem 180 ezer Forintért lehet repjegyet venni New Yorkba. 

Megtörtént az első interjú - ami után eléggé elbizonytalanodtam - ugyanis amikor dátumot szerettem volna módosítani, hogy csak június 13-án tudnék menni -, mert azt mondták, hogy nem túl jó az angolom, és így szinte kicsi esélyem lesz kijutni Amerikába. 

Januárban azonban kaptam 1 telefonhívást Alextól, hogy van 1 lány, aki keres maga mellé 1 társat, és június 25-én kezdődik a tábor. Beleegyeztem, hogy megadja Alex a számomat, így ismertem meg Tündit, aki beszervezett a táborba :) Így lettem placeableből placed :)

www.campleaders.com

2 megjegyzés:

  1. Te nem ismersz engem Dóri, édesanyádat ismerem és rajta keresztül téged.Kívánok neked sok szerencsét, jó munkát és sok kellemes tapasztalatot az élethez.Próbáld meg jól érezni magad abban az ÚJ VILÁGBAN.
    Még 1x sok sikert.Kata/néni/

    VálaszTörlés
  2. Koszonom szepen a jo kivansagot! :)

    VálaszTörlés