Bandit

2012. június 26., kedd

2. nap - Cookiees :D

Reggel negyed 9re kellett menni a konyhaba. Eleg hideg volt reggel, ejszaka fel is keltem, hogy magamra huzzak 1 pledet. Sajnos takaro itt nincs, igy pledeket kellett begyujteni, hogy tuleljuk a hideg ejszakakat :D es a halozsak is jol jott, eldontottem, hogy en abban fogok aludni, es nem a 3 budos, masok altal hasznalt pleddel :D

Reggel kulonosebben sok dolog nem volt a konyhaban, kicsit segitettem Tundinek, igazabol csak reggeli utan indult be a munka (muzlit ettem joghurttal, hogy tartsam a fogyokurat :D ): mosogattunk 1 kicsit, majd letoroltuk az ablakokat, meg felmostunk. Ja, es David csinalt cookikat :D ez a cookie olyan, mint a Tescoban a tripla csokis suti, csak ez nem csokis :D Tundivel elmondtuk a fiuknak, hogy a magyarban mit jelent a cookie, tetszett nekik :D ezutan vegig azt mondogattuk, hogy "We love cookie, we love cookie" :D Eloszor meg sem akartam kostolni - hiszen fogyokura van -, de aztan megis kiprobaltam... a csoki benne olyan finom volt, hogy nem birtam ki, ugyhogy meg 4et ettem utana :D 

Szunetben korbejartuk a tabor teruletet a Tundivel, csinaltam 1 csomo kepet... Aztan, amikor jottem volna lecsekkolni az e-mailjeimet, elkapott Cindy, a taborigazgato, hogy ki kellene tolteni par papirt a Social Security Numbert. Aztan kiderult, hogy meg ma bemegyunk Springfieldbe, hogy meglegyen ez a papirom. Eredetileg ugy volt, hogy a het vege fele vagy jovoheten megyunk be. 

Springfield jo volt, 1 oras kocsiuttal ertunk oda. Vegig nezegettem kifele: tok furcsa, hogy itt Amerikaban minden 2. haznal kinn van minimum 1 amerikai zaszlo. A hazak nagyon szepek, kb. meg nem is lattam ronda hazat :) A kocsik viszont megjobban lenyugoznek: igaz, hogy erre ritkabbak, mint New Yorkban, de a legtobben ilyen nagy domperekkel jarnak :D a hazaknal pedig minimum 1 kocsit lehet latni - de nagyon sok haznal volt 2, 3, de akadt, ahol 4 kocsi is akadt! Hat nincs szegenyseg, az biztos :D 

Az officeban kicsit varni kellett, viszont az ugyintezo roppant jofej volt! Egy csomot beszelt, megkerdezte, hogy hol lakom Magyarorszagon belul, meg nezem-e az EBt, stb. stb. :D hat en csak tatottam a szamat, ilyen ugyintezobol nincs tul sok :) es meg jokepu is volt :D:D Az office utan elmentunk 2 boltba is, de azok nem voltak olyan erdekesek.. akartam venni kezkremet, mert spriccelos testapolot hoztam magammal, ami nem funkcional kezkremkent :/ asvanyvizet is akartam venni, mert az itteni csapviz valami borzaszto. Nem azert, mert nem ihato, csak elegge fura az ize. De nem vettem, mert draga volt :D

Mikor visszaertunk, fel orat kellett varni, hogy menjunk dolgozni. Mosogattunk 1000rel, majd vacsoraztunk. Most nem kostoltam meg Tim foztjet, inkabb salatat ettem gyumolccsel :) Muszak vegen Eric, a konyhafonok jol meg is szivatott: le kellett mennem a pincebe, hogy kikapcsoljam a mosogatot. Lejott o is, es kerdeztem, hogy melyik kart kell meghuzni... meghuztam, amit mondott, es hirdelen elkiabalta magat, hogy nem azt :D aztan kiderult, hogy csak viccelt, de igazabol ram hozta a szivbajt :D

Ennyit a mai naprol :) Visszaterek a szobaba, es csinalok valami jot :D

1 megjegyzés:

  1. Mi jót sikerült csinálni? :D Látom a tűzkeresztségen sikeresen átestél, gondolom innentől befogadtak. A szavaidból érzem hogy jól jól érzed magad, hát maradjon így végig, azt kívánom neked.

    VálaszTörlés