Bandit

2016. június 10., péntek

Indulás előtt pár órával

Ígértem, hogy még kiutazásom előtt írok pár mondatot magamról. 

El sem hiszem, hogy ilyen hamar elment ez az idő, amit itthon tölthettem el. Rengeteg tervem volt, többet sikerült is megvalósítanom: pl. elmentem az összes orvoshoz, akihez kellett mennem (vérvétel, hepatitis oltás 3. részének beadása, bőrgyógyász, fül-orr-gégészet), ezáltal tudok jelentkezni nyelvvizsgára (Pannonra megyek október elsején), sikeresen leadtam a szakmai gyakorlatos papírokat, és még a konzulensemmel is sikerült találkoznom a szakdolgozattal kapcsolatban. Már 25 oldalam megvan, ami jó, mert 40 a minimum. Nem azért aggódok, hogy ezt nem érem el, hanem azért, hogy túllépem a maximum határt, a 60 oldalt, hiszen még nem írtam bele a Marketing-mixet, és a Külső környezet elemzéséből is csak 1 rész van kész. Valamint a kutatást is meg kell csinálnom. Remélhetőleg a tábor alatt sikerül megírnom. Illetve meg kell írnom, ugyanis a tanárnő kitalálta, hogy jó lenne elmenni TDKra, mert nagyon tetszik neki a téma. Hát uccu neki, én is szívesen mennék, így, hogy már egy tanár is mondja, hogy elvinné a témámat, akkor már tényleg menni kell. 

A pakolásnak nagyon nehezen álltam neki, hiszen előző szerdán úgy döntöttem, hogy nekem a 2000 darabos puzzlet van kedvem kirakni még kiutazás előtt. A család biztos volt benne, hogy nem fogom kirakni, pár nap után én is láttam ennek esélyét, hiszen rengeteg dolgom volt. Azonban mégis sikerült kiraknom 1 hét alatt az egészet, így folytathattam a fontosabb dolgokkal való törődést :D Így hát tegnap elkezdtem pakolni a táskámat is, ma meg már be is fejeztem (1 nappal előbb azért kénytelen vagyok...). Az az érdekes, hogy mindent bepakoltam a táskába, és csak félig van! El sem tudom képzelni, hogy ez miért van, de remélem, hogy nem fogok semmit sem hiányolni. A táborban végülis 2 doboz ruhám van, remélem, hogy ezáltal tényleg elég cuccom lesz. 

Holnap hajnali fél 3kor indulunk neki a nagy útnak. Előző bejegyzésben is írtam, hogy először Berlinbe megyek, és ott szállok át a New Yorkra tartó repülőre. Helyi idő szerint délután 4kor fogok megérkezni, lesz vagy 8 óra, mire a szállásra érek. Másnap pedig indulunk neki Noémivel a 3 órás buszútnak Winstedbe, a táborhoz legközelebb lévő buszmegállóhoz. 

Már vasárnapra hivatalosak vagyunk egy szülinapi partira. A karbantartósok lánya 1 éves most, ezért rendeznek neki egy partit a szülei. Noémivel rendeltünk neki egy Kockásfülű nyulat ajándékként, hogy mégis valami magyar dolgot vigyünk neki. Nagyon szívesen töltenék fel fotót róla, de nem akarok, a végén még lelőném a poént az amerikaiak előtt :D (sosem lehet tudni, hogy épp ki nézi a blogot, ugyebár...)

Nagyjából ennyit. Próbálok minél hamarabb jelentkezni. Mindig jó sztorijaim vannak a repülőtéren, már megszokhattuk, úgyhogy mindenképp szeretnék egy bejegyzést szentelni a kiutazásomnak és érkezésemnek :D 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése