Bandit

2013. június 21., péntek

Már csak 2 nap!

Végre végeztem a vizsgaidőszakkal, végre hazaköltöztem a piszkos és undorító fővárosunkból, és végre (?) pakolhatok Amerikára. A listát még Minőségirányítás tanulása közben írogattam össze (hát mikor máskor lehetett volna? :D ). Néhány dologgal még ki kellett egészítenem, és végül elkészült a táskám is. Elég hihetetlen, de valamiért több cuccot pakoltam el, mint tavaly, és könnyebbnek tűnik a táska... elvileg 14 kg-t nyomott. Így hát úgy döntöttem, hogy megutaztatok pár könyvet, 1 BGFest, valamint 2 finn könyvet. Igen, idén nyáron a finntanulást tűztem ki magam elé! Remélem, hogy nem úgy fog végződni, mint a tavalyi fogyókúrás dolog :D 

A tavalyi évtől eltérően most sikerült összehoznom találkozót a barátaimmal: Lillával és Annával (+Petra), akikkel Pesten mentünk el egy kávézóba, ahol egy totálisan mentás löttyöt kellett meginnom, mert okos Dórika összekeverte a mentával a mentolt, így valami összedarált füvet kellett innom a totális felfrissülés helyett :D Sajnos kiderült, hogy Anna augusztus 24-én Svédországba megy, így nem hiszem, hogy tudunk találkozni :( 

Aztán sikerült Melindával és Dorinával is elmennünk egy cukrászdába, ahol valami brandys pudingos valamit ettem :D 

Ma pedig elmentem anyával a munkahelyére Fehérvárra, ahol válaszoltam 5 levelezőtársamnak, valamint elköszöntem a Zsanitól is :) 

Mára zárom soraim, asszem a lényegesebb dolgokkal majd vasárnap este (azaz nektek hétfő hajnal) fogok jönni :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése