Habár legutóbbi bejegyzésem nem 9 hónappal ezelőtt volt, azért mégis újra itt vagyok, és jelentem, hogy újra megyek az USAba! :) Ráadásul pont 1 hónap múlva. Na jó, 1 hónap múlva ilyenkor épp a gépen fogok ülni már Kanada vagy az USA fölött, ha jók vagyunk, akkor már le is szálltunk! :) Amúgy KLM-el megyek Amszterdamon keresztül oda is, vissza is. Sajnos nem jön velem sem a Petra, sem a Tündi :( Ja, igen, idén hárman leszünk magyarok :) Az elején úgy volt, hogy Tündi nem jön, úgyhogy beszerveztem Petrát, aztán februárban Tündi mondta, hogy mégis jön, mert felvették mesterre.
Sajnos ebben az évben az utazást ki kell, hogy hagyjam :( Ugyanis megyek Erasmusra januárban, mégpedig Helsinkibe (Finnország). Sajnos eléggé drága ott a színvonal, így hát kénytelen vagyok spórolni. Így tábor után nem is leszek sokat az USAba, visszamegyünk Petrával New Yorkba és jövünk is haza augusztus 19-én. Ja, igen, a tábornak augusztus 17-én lesz vége szombati napon :) És június 24-ére kell ott lenni. Szal igen, Finnország. A nyaramat kb. az fogja vezérelni, talán (?) meg is veszem a repjegyemet is, de ez még nem biztos. Majd arról is fogok blogot vezetni, hogy így előre reklámozzam azt is :D Finnország miatt idén fel kellett adnom Texast és New Mexicot: Houstont, Dallast, Fort Worthot, Palo Duro Canyont, Roswellt és Albuquerquet. De nem baj, jövőre mindenképpen elmegyek Texasba, ha megszakadok is! :) Bár kis változtatást csináltam az útitervben, ami szerint Oklahomával kezdek, Oklahoma Cityben, majd Fort Worth, Dallas, Houston, San Antonio, Guadalupe Mountains National Park és Albuquerque. Aztán ki tudja, hogy mire fog ez változni, gondoltam azt is, hogy elmegyek Philadelphiába és onnan elrepülök Alaszkába, de nem tudom, hogy fél év Finnország után, ott is a legkeményebb tél után vajon Alaszkába fogok-e vágyni. Jó, persze, nem lesz akkor hó Alaszkában, de nem is lesz 50 fok, mint Texasban :D Ha már az utazásnál vagyunk, már azt is tudom, hogy 4 év múlva hova fogok utazni tábor után. Az a baj, hogy annyi tervet össze tudnék még ütni, hogy nem lesz annyi nyaram, hogy mindet végigutazzam... :( szal, ha van valami amerikai fiúismerősötök, aki szingli, és vállalkozna 1 papíron való házasságra, keressen meg :D na jó, ezt azért nem, én nem fogok sosem megházasodni :)
A táborban sajnos nem tudom még, hogy mit fogok csinálni. :( Dagi gyerek sajnos nem fog visszajönni, és remélem, hogy Vöröske és Bögyöske sem. Viszont, ha csak idősebb egyének jönnek a konyhára dolgozni, akkor félő, hogy visszakerülök a mosogatóba :( Ha fiatalabbak jönnek, akkor minden esélyem megvan arra, hogy a konyhában legyek kisegítőként, ami tök fun lesz :) Tündivel pont azt beszéltük, hogy valószínű, hogy engem tesznek majd be salátabárba, ha ő lesz szabadnapon. Ezért az ötletért sajnos nem nagyon vagyok oda, de hát ez van, legyen így, ha így akarják :D
Na most ennyit, következő bejegyzésemet nem tudom, hogy mikor fogom megszülni, szerintem majd az utazás előtti napon, amikor tele leszek izgalommal. Meg hát nekem is meg kell osztanom veletek, hogy hány kilós a bőröndöm!! :D Szerintem idén elég jól fogok teljesíteni, per pillanat 18 kg-ra tippelek, hogy ennyivel fogok kimenni :D Lets see!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése