Bandit

2013. június 27., csütörtök

3. nap - A külföldinek nincs joga hülyének lenni

Ez a nap kész katasztrófa volt munka szempontjából. Nem azért, mert majd meghaltunk a melóban, pont ellenkezőleg: majd szétuntuk a fejünket Petrával. Egyszerűen nem volt semmi munka, mindent megcsináltunk tök hamar. Sütöttünk tortát is. Elég fura volt, mert mi Petrával csináltunk egyet, meg a főnök is csinált egy másikat. Mig mi 5-10 percig kevergettük, addig ő 2 perc alatt összedobta... de végülis a mienk nem is lett olyan csomós, mint az övé... na mindegy. Délután pedig diszitettük őket. Reggel ez volt a dolog.



Reggeli után Tündi megmutatta, hogy mit hogy kell csinálni a salátabárban, ugyanis, ha ő szabadnapon lesz, akkor nekünk kell őt helyettesiteni. Majd időztünk egy jó darabig, mert jött a Sysco (cickóó :D), a főnök pakolt, nem tudott semmi melót adni. Végülis azért vártunk rá vagy fél órát, hogy megmondja, hogy mikor jöjjünk vissza, úgyhogy fasza volt.

Ebédkor ugyanúgy unatkoztunk, vacsoránál mégaztán. Szőke bekapcsolta a grillsütőt, úgyhogy odamentem, megkérdezte, hogy szeretném-e csinálni, hát mondom persze :D Úgyhogy zöldségeket grilleztem a vacsorához. 



1 éves laptopom pedig megélte eddigi legszörnyebb pillanatát: megélte a kék halált, újrainditottam, és nem töltött be... én már kb. az idegbaj határán álltam, többszöri újrainditással sem töltött be a Windows - hát persze, merevlemezzel van valami. Végigfuttattam 1 tesztet, amit a mai napig nem tudom, hogy hogy inditottam be :D Na mindegy. Utána szerencsére működött, remélem, hogy nem is lesz baja, mert hát az már tényleg gáz, hogy az 1 éves Dell laptopom előbb meghal, mint a 4-5 éves Fujitsu..

Este elhivtak minket fagyizni. Mentünk páran, néhány gyerekfelügyelő, akik ma érkeztek, mi magyok, a fiúk és Asszonyka a konyháról. Petrával mi a 35-ös kocsijába kerültünk. Útközben nem láttuk a többieket mögöttünk, úgyhogy én csak reménykedtem, hogy elvisz minket a 35-ös megerőszakolni :D De hát SAJNOS nem történt meg :( 

Ugyanabban a fagyizóban voltunk, ahol tavaly is - állatok mindenhol, stb. stb. Én nagyon nem tudom kiismerni ezeket a hülye fagyizókat... ki van irva, hogy a kis adag $3, mondom oké, kicsit drága, 2 gombóc azért elég lesz... megyek a pénztárhoz, erre $9.56-ot kellett fizetnem... kiderült, hogy a bácsika 3 kis adagot ütött be, úgyhogy szépen reklamáltam. Aztán utána mondta a Tündi, hogy a $3 nem 1 gombócra vonatkozik, hanem adagra... úgyhogy mig ők $2.50-öt fizettek a 2 gombócra, addig én $6.56-ot... úgyhogy szépen át lettem vágva, a bácsika meg elég szerencsétlen, hogy nem tudta megállapitani, hogy 2 gombócot vettem és nem 2 kis adagot... -.-" és eldöntöttem, hogy többet oda nem megyek :P

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése