Legutolso blogbejegyzesem ota tul sok minden nem tortent velem. A taborban folytak a munkalatok es az elokeszuletek az eskuvore. Kivancsi voltam, hogy milyen lehet eskuvo alatt dolgozni, hiszen tavaly meglehetosen sokat ajanlottak 2 napi munkaert. Miutan felsoportem a hazakat, ablakmosas lett a feladatom, az egyik ujjamban az ideg annyira lezsibbadt, hogy nem is ereztem par napig. De mar rendben van :D Aztan jottek az apro munkalatok, aztan az agytologatasok, rendezgetesek, majd az agyak megteritese. Na ez jo ki munka volt, viszont elveztem is, akar 1 hotelbe is jo lenne referencianak :D Estenkent probaltunk kozos programot csinalni, elmentunk bowlingozni, pizzazni... de foleg azert, mert nem jottek a taborba a mosodasok, ugyhogy nekunk kellett elvinni a ruhainkat kimosatni.
A hetvegei eskuvo kegyetlenul faraszto volt. Az elso vendegek csutortokon erkeztek meg, es hetfon, azaz tegnap mentek el. Csutortokon es penteken nem kellett semmi veluk kapcsolatosat csinalni, bar pentek este mar nem ehettunk a konyha teruleten, hanem fel kellett menni a kozossegi helyisegbe. Rendeltunk kinait, ugyhogy kicsit sem bantam a dolgot :D Szombaton beindult a munka, reggel 7kor kezdtunk a konyhaban, delutan 2ig voltunk ott. Mar akkor elegge faradtak voltunk, ugyanis penteken elegge hangoskodtak a draga vendegek, ugyhogy az ejszakai alvas nem volt annyira lehetseges. Raadasul Tim ahanyszor bement a hazba, mindig becsapodott az ajto, mert annyi esze nem volt, hogy legalabb megfogja kicsit, hogy ne csattanjon es remegjen bele az egesz haz. Persze ezt minden nap bejatszotta, eleve koran kellett kelni, a korankelestol szamitott 2 oraval korabban o becsapta az ajtot. Szombaton aztan elmentem Arival bevasarolni, majd vettunk megint kinai kajat vacsira :D Abban a tudatban voltunk, hogy este nekunk meg karbantartoskent dolgozni kell, ezert siettunk vissza a taborba. Ott aztan mondtak, hogy nem kell aggodni, nem muszaj beallni a karbantartosok koze, csak, ha akarunk. Ugyanis masnap kemeny nap kovetkezett, reggel 6 orai kezdessel. Mig szombaton csak a reggelit es az ebedet kellett csinalni, vasarnap a vacsora is rank maradt, igy a reggeli 8 - 10:30, az ebed 12 - 14 a vacsi meg 18:30 - 20 kozott volt. Szerencsere eleg jol haladtunk a munkaval, elo tudtunk keszulni idoben a vacsorara, valamint a vendegek is eleg hamar mentek ebedelni, ugyhogy delutan volt egy 1.5 oras szunetunk, ahol mindenki aludt, a szombat ejjel sokkal rosszabb volt, mint a penteki, a vendegek be voltak rugva, es mindenki megtalalta a mi hazunkat, ahova be-bejottek allandoan, persze csak veletlenul. Vasarnap este nagyon nem volt problemank az alvassal, es szerencsere a vendegek sem hangoskodtak :D Hetfon pedig csak reggelit kellett csinalni, aztan allhattam neki pakolni. Cindy, a karbantartos fonok felajanlotta, hogy menjek el hozza, ugyanis a taborbol mindenki lelepett, es 3an, vagy 2en maradtunk volna ott. Rendeltunk vacsorat, elvittuk a maradek eskuvoi tortat a taborbol, valamint par piat. Fel is ajanlotta Cindy, hogy kimoshatom a ruhaimat, ami nagyon jol jott. Vegre illatosak a ruhaim, mert hasznaltunk mosoport es normalisan van kimosva, normalis meleg vizzel. Dennis pedig adott merleget, amivel lemerhettem a borondomet. Es kezdodhetett a pakolas, ugyanis 56 lb-t mutatott a merleg, mig a megengedett suly az 50 :D nehany cuccot vissza is kuldtem a taborba, beleertve az egyik pulcsimat is, amit nagyon szeretek otthon hordani :( De remelhetoleg az elkovetkezendo 1 evben nem lesz ra annyira nagy szuksegem, foleg Indiaban :D
Masnap reggel, azaz ma hajnali fel 4kor indultunk is a repterre. Nagyon halas vagyok emiatt Cindynek, ugyanis az igazgatono eloszor azt mondta, hogy mivel draga a hotelszoba, ezert elotte nap este leszek kivive a repterre. Cindy aztan mondta, hogy neki ez nem akadaly, csinalt mar rosszabb dolgokat is :D na mondom oke, akkor nincs gond :D Dennis merlege meg egy kicsit eltert a repter merlegetol, mig az ove 50.6 lb-t mutatott, a repteri csak 47.8at, ugyhogy hozhattam volna akar a pulcsimat is :D Na mindegy, legalabb nincs problema a taskaval es legalabb tudok vasarolni par plusz dolgot az utazasom alatt.
American Airlinesszal meg tobbet nem nagyon szeretnek utazni. Mar 2 eve tapasztaltam, hogy an inflight entertainment (nem tudom leforditani magyarra, de ez foglalja magaba a filmleket, zeneket, jatekokat a repulon) nem a legjobb, mondhatni nagyon nem tetszett. Ma pedig a bejelentkezos pultnal levo holgyemeny elegge nem volt baratsagos, na de mindegy, tuleltem. A WiFi meg annyira reklamozva van mindegyik gepen, hogy mar en is megorultem a fejemnek, hogy a 3 ora alatt legalabb meg tudom nezni a dolgaimat, ugyanis Cindyeknel nem volt WiFi, ott nem tudtam semmit sem csinalni. De csalodnom kellett, ugyanis a WiFi-hasznalatert fizetni kell. Ugyhogy ezek utan, hogy kifizettem tobb 100 dollart a jegyre, fizessem ki minden becsekkolaskor a borondfeladasi dijat, a repulon meg nem ehetek/ihatok ingyen es meg netezni sem netezhetek :D Alvassal probalkoztam egy ideig, de eleg kenyelmetlen repulon aludni szerintem :/
Lassan erkezem is Miamiba, az itteni idojaras szerint felhos az ido, annyira nem lesz meleg, mint amire szamitottam, holnaptol viszont vihart mondanak mindennapra. Probalok jelentkezni minel hamarabb, szerintem az Orlando - Atlanta buszrol fogok irni szeptember 9en :) Ott ugyanis lesz vagy 8 szabad oram :D Elvileg internet is lesz a buszon, ami ingyenes, de a Boston-Washington ut utan ketelkedem az egyszeru, zokkenomentes internetben :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése