Es mar megint elhanyagoltam a blogirast :D Az elejen azert, mert annyira szar kedvem volt, hogy se kedvem, se erom nem volt ahhoz, hogy nekiuljek es itt potyogjek nektek. Aztan eljott az az idoszak, amikor annyira belejottem az egesz taborozasba, hogy aztan azert nem volt ra idom - gepezni is alig gepeztem. Szoval akkor lassuk, hogy mi is tortent azota, miota nem irtam. Sikeresen eljutottunk anno szombaton bulizni. Ja, amugy melegbarrol van szo :D Northampton inkabb a leszbikusokrol szol, voltak ott paran, de ugyanugy ferfiak is voltak ott. Na meg azert voltak nem melegek is :D Egesz este ott voltunk, hajnali 2kor lett vege a bulinak, es utana indultunk haza. Fel 4re vissza is ertunk, reggel fel 9kor meg kelhettunk :D Holt faradt voltam.
Ezutan pedig ramjott a rossz hangulat. Kicsit besokalltam a sok egyedullettol es semmihez sem volt kedvem. Kb. ez tortent heteken keresztul, amikor egyszercsak Kim, a Szoke baratnoje atjott a szobaba hozzam, es elkezdtunk beszelgetni. Beszeltunk mindenrol, a taborrol, pasikrol, meg a baratsagokrol, es tok jol megertettuk egymast. Tobbszor athivott, hogy menjek at hozzajuk jatszani, vagy csak csinalni valamit. Nagyon jol esett. Aztan ki szoktam menni az esti "share"kre, ahol a tabor osszegyulik, vannak, akik eloadnak dolgokat. Ott mindig az igazgatonovel szoktam lenni, valamint a soforrel, akik felvaltva mondogatjak, hogy ideje lenne valamit eloadni, pl. egy magyar dalt. Vegul aztan ugy jott ki, hogy eloadtuk a Tavaszi szelt... :D ez is ugy kezdodott, hogy 1 amerikai akarta megtanitani a dalt es el akarta enekelni a sharen... na hat mi ezzel ugy voltunk, hogy kicsit gaz lenne, ha a tabor 4 magyarja nem all ki enekelni, hanem csak az amerikai... ugyhogy elenekeltuk, es napokig hallgattuk, hogy milyen jok voltunk :D Persze miert is, de pont nem volt ott sem az igazgatono, sem a sofor :D
Iden is eljutottunk a vidamparkba :D Laci nem jott sajnos, o nem az a vidamparkos emberke. Ugyhogy 3an mentunk magyarok, konyharol jott Nico, a mosogatos srac, valamint Kim. Jol elvoltunk, sajnos nagyon sokan voltak, ezert nem tudtunk annyi korre elmenni, mint tavaly. Tavaly a kedvencunkre 4szer is felultunk, most iden csak 2re volt idonk sajnos. Es a vidampark utani kinai all you can eat etterem is megvolt, ahol kiloszamra ettem a shrimpet (garnelarak), amit Finnorszag elott az Isten nem tudott volna megetetni velem :D es meg Finnorszagban is veletlenul ettem meg :D na szal igen, jo volt az a nap, termeszetesen jol leegtem :D
Az utolso hetre eleg jol osszehaverkodtam az egyik vizimentossel, Jimmyvel. Mar hetek ota oda szokott jonni a konyhaban, hogy nem akarunk-e elmenni valamerre vagy csinalni valamit, vagy segithetne-e valamit, mert o unatkozik, stb. stb. En csak ugy vettem eszre, hogy mindig amikor elment elottem, akkor eleg durvan ram szokott mosolyogni. De aztan hetek ota nem volt semmi. Fiaink aztan elvallaltak az esti canteent, amit a kozossegi helyisegben, a rechallban kellett csinalni. Fo feladatuk a quesadillas elkeszitese volt, ami egy nagyon finom kis snack. Mindig fel szoktunk menni hozzajuk Tundivel. 1x nem voltam fenn, Tundi fenn volt, es felment Jimmy, es hianyolt, hogy merre vagyok. Na onnantol kezdve mindennap felmentem, kepzelhetitek... :D Aztan masnap mar fenn is voltam, Jimmy is fenn volt, es beszelgettunk. Az igazgatono lanya is ott volt, vele elkezdtunk 1 felreertheto jatekot jatszani, aminek a lenyege az volt, hogy ki birja tovabb rohoges nelkul, mig a masik szexi dolgokat probal csinalni artikulalva, vagy akarhogy mashogy :D Vasarnapi nap volt, amikor akar nagyon kesoig is fenn maradhattam, ezert mindenre nyitott voltam, amire csak hivtak. Filmezni akart pl. Jimmy, de a tobbiek nem akartak, mert mar keso volt. Engem szemelyesen nem kerdezett meg, ugyhogy en nem mondtam ra semmit, hogy egyedul en szivesen elmennek vele filmezni :D Aztan valahogy feljott az ejszakai csonakazas a tavon :D A tobbieknek ez sem tetszett annyira, en meg mondtam, hogy en szivesen elmennek csonakazni, de tudom, hogy Jimmy nem jonne el velem egyedul, mert nem szeret :D Mondta, hogy de, o szeret engem, es el is mentunk ejfelkor a tora csonakazni :D Nagyon szep volt, epp telihold volt, meg sotet sem volt. Haromnegyed orat voltunk kinn, aztan eljottem aludni azzal a tudattal, hogy masnap reggel megint megyunk csonakazni. Ami aztan kiderult, hogy nem egeszen ugy volt, ahogy elkepzeltem... :D masnap reggel a gyerekek osszeultek es valaszthattak, hogy mit szeretnenek csinalni. Na a vizen lehetett valasztani a csonakazast, es arra gondolt Jimmy, hogy csatlakozhatnek :D Nem csatlakoztam, mert megbeszeltuk Zolival, hogy delutan megyunk majd afonyat szedni a to korul, ugyhogy csonakazhatok majd vele is eleget. Egye fene, a nap tartogatott meg meglepeteseket :D Megkerdeztem Jimmytol, hogy ugyan mit tervez estere, mert unatkozni fogok. Mondta, hogy elmehetnenk (a magyarok es o) valahova meginni valamit. Tobbieknek nem nagyon volt kedvuk, illetve Zolinak de, de rabeszeltem, hogy neki se legyen :D Bar a vegere nem erezte magat jol, ugyhogy nem is tudott volna eljonni... na mindegy. Eloszor Jimmyvel mentunk el, aztan kesobb csatlakoztak a haverjai, Dave es Jordan. Dave minden evben itt volt, de meg egyszer nem beszeltunk 2 szonal tobbet. Es lehet, hogy a 2 szo is sok, mert nem az a koszonos tipus. Na ez iden ugy nez ki, hogy megvaltozott :D Az esti program vegul az lett, hogy elmentunk Jordan hazaba, ami olyan 20 percre van a tabortol, es ott beszelgettunk, meg iszogattunk. Mivel eleg keso volt mar (ejfelkor indultunk el oda), ugy dontottunk, hogy ott alszunk es majd csak reggel indulunk vissza a taborba. 3ig beszelgettunk, es megegyeztunk Jimmyvel, hogy fel 7kor indulas van vissza a taborba. Hat nem volt sok az a kb. 3 ora :D Visszafele majdnem eltevedtunk, nem tudtuk, hogy az erdoben melyik uton jottunk... :D de aztan meglett minden, es sikeresen visszaertunk a taborba. Nagy "szerencsemre" pont akkor ment Tim a konyhaba, amikor bejottunk a kocsival es szalltam ki Jimmy autojabol. Szerintem nem gondolt semmi rosszra es nem ertette felre, hogy mit keresek en kora reggel Jimmy kocsijaban :D Na hat az a nap egy remalom volt, nagyon almos voltam, es nekem ugy kellett dolgoznom :D Raadasul Asher sem volt ott segiteni, hanem benn volt a mosogatoban. Ettol a naptol kezdve Dave is mar hozzamszolt, ha latott, akkor mindig ugy koszont, hogy "Szia Dori", es mindig tarsalogtunk valami kicsit. Eddigi evekben koszonni sem nagyon koszontunk egymasnak, ugyhogy erezhetitek a kulonbseget :D Jordan is aranyos, mindig odajott hozzam mosolyogva es o is megkerdezte, hogy mizujs velem.
Aztan az utolso 2 heten elkezdtunk poenkodni Nicoval a konyhan. Rendes a gyerek, eddig csak a zenejet imadtam, most mar ot is :D Utolso napon viszont nagyot nott a szivemben es alig varom, hogy jovore ismet talalkozzunk :D Szoval megbeszeltuk Jimmyvel, hogy utolso napon egyutt leszunk, de csak ejfel utan, ugyanis a taborozok legidosebb csoportjaval ejfeli uszas volt. A magyarok mondtak is, hogy ok ejfel utan mar nem kezdenek bele semmibe. En meg ugy voltam vele, hogy hat utolso nap van, miert ne. Orultem volna, ha csak Jimmyvel lettem volna, de elhivta Nicot is. Gondoltam, ne harman legyunk mar, hivtam Ashert is. Este at is mentem a fiukhoz, kartyaztam veluk, Nico mutatott par kartyatrukkot... 1 ora varakozas utan Jimmy meg mindig nem jott oda, igy hat elindultunk megkeresni ot. Meg is talaltuk, es azt mondta, hogy nem tudta, hogy a fiukhoz kell mennie (megjegyzem, 2x mondtam neki, hogy a fiuknal talalkozunk). Eredeti terv szerint taboron kivulre mentunk volna, de vegul maradtunk a fiuk szobajaban, ugyanis mar tobb gyerekfelugyelo jott es elkezdodott egyfajta buli. Az eleje nagyon szar volt, es az elejen le is akartam lepni, de aztan visszamentem. Nem bantam meg :D Nicoval csomot hulyultunk, megbeszeltuk, hogy nem fekszunk le aznap aludni, sot, elmegyunk a Dunkin Donutsba (amerikai gyorskajalda, imadom a kavejukat, de fankra vannak specializalodva), ugyanis ott mindent lehet kapni, amit ember megkivan :D De aztan sajnos Nico sajnos eleg hamar bealudt. Jimmy meg kozben atment a masik szobaba, ahol annyira nem tetszett a partihangulat, ugyhogy 4kor en is ugy dontottem, hogy lelepek. Sajnos a Nicon meg a Jimmyn kivul nem nagyon beszelgettek velem, bar inkabb mondhatnam azt is, hogy csak a Nico beszelgetett velem. Inkabb csak hallgattam, hogy milyen hulyesegeket tudnak osszehordani a gyerekfelugyelok ott maguk kozott :D Ekkor sem aludtam tobbet 3 oranal, megsem voltam annyira faradt, mint elozo alkalomkor.
A bucsuzkodas napja viszont remes volt. Szombaton reggeli utan indult el mindenki haza. Eleg szar erzes volt latni, hogy mindenki pakol es megy el, mi meg meg itt leszunk par napig, jomagam 2 hetig. A Jimmyvel valo bucsuzkodas azert volt nagyon rossz, ugyanis azt mondta, hogy nem nagyon akar jovore visszajonni, sot, latogatni sem. 31 eves, azt hiszi magarol, hogy oreg, es emiatt nem talalja meg a helyet a taborban... ami szerintem hulyeseg, mert tobb idosebb egyen van itt, mint o, es o sem az a tipus volt, aki sokat unatkozott... szerintem. Na mindegy. Vegulis mindenkinek mast mondott, nekem azt, hogy nem jon vissza, meg latogatni sem nagyon akar, aztan Niconak azt mondta, hogy ha o es Asher visszajon, akkor o is visszajon melozni, aztan utana nekem azt mondta, hogy ha dolgozni nem is, de latogatoba lehet, hogy visszajon... aztan Tundinek azt mondta, hogy nem fog tobbe visszajonni... szal fene tudja. Es azert rossz ugy elbucsuzni valakitol, hogy tudod, hogy sosem fogod latni, illetve, hogy csak sejted.
Lebeszeltuk Timmel, hogy elmegyunk hozza Albanyba, ahol lakik. Vasarnap ugyanis szabadnapunk volt mindannyiunknak, igy nem kellett semmit sem csinalnunk. Delutan indultunk, este kicsit iszogattunk, beszelgettunk es jatszottunk a fonokeknel. Vasarnap pedig elmentunk varost nezni, meg el akartunk menni egy fegyverkereskedesbe, de sajnos zarva volt. Meg egy kicsit jatszottunk, aztan eleg hamar, mar 3kor jottunk vissza a taborba, ugyanis 2 oras volt a kocsikazas. Tim felesege, Sandy hozott vissza minket, es neki is baratsagos idobe kellett visszaernie.
A tabor pedig kiurult, 8an vagyunk per pillanat, ez csokkenni fog hamarosan, amikor elmegy a tabori sofor, majd Tundi is a heten. Viszont majd jonnek 3an. Lenyeg a lenyeg, hogy egy ideig nem leszunk 10nel tobben. 2 het mulva viszont eskuvo lesz, akkorra azert tobben leszunk a taborban, es remelhetoleg konyhara is olyanok fognak meg jonni, akiket ismerek. A mai napon pedig elkezdotott a tabor utani osszepakolas, elkezdtuk osszeszedni a hatrahagyott cuccokat es kitakaritani a hazakat. Hihetetlen, hogy milyen dolgokat hagytak itt a gyerekek, Harry Potter konyvet, meg Alkonyat konyveket, kajat, piat, egy csomo sampont, meg ilyeneket... ja, meg mar 1 dollart gyujtottem ossze a talalt penzbol, de a tobbiek mar tobbet is osszeszedtek :D A takaritast meg nem fejeztuk be, ugyhogy holnap meg van eselyem tobb penzt talalni :D
Aztan szombaton megtudtam, hogy felvettek Indiaba gyakornoknak vegre valahara! Delhibe fogok menni, aminek egyreszt orulok is, masreszt nem. Orulok, mert ott van a legtobb latnivalo, viszont sajnos eleg sokan panaszkodnak az ottani helyzetre. Mindenesetre egy hajfestest megejtek, oktober es februar kozott barna hajjal fogok nyomulni erzeseim szerint :D Es termeszetesen ott is vezetni fogok (vagyis probalok) blogot :)
Most ennyit, remelhetoleg meg utazas elott jelentkezni fogok :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése